Korku kaygi

Yoğun düzeyde korku kaygı yaşıyorum hamileligin verdiği bir şey mi bu acaba tetenoz aşısını vurulmaya korkuyorum doktora gitmeye korkuyorum daha önce yaşayan var mı :disappointed:

Bunların hepsi hormalardan canım hani bir an bir şey olacak zannediyorsun ama bununla işte kafamızda uydurduğumuz şeyler ha bebeğime bir şey olur mu bana bir şey olur mu bu tarz şeylerin hepsi psikolojik

1 Beğeni

Ne zaman geçer çünkü böyle yaşamak çok zorluyor :pleading_face:

1 Beğeni

Bende öyleyim normalde hiçbir sorun yoktu ama çevremdeki insanların saçma sapan seyler anlatmasından etkilendim korkuyorum işte her şeyden

1 Beğeni

Rabbim gönlümüze ferahlık genişlik versin inşallah :heart:

Merhaba ben bunları yaşamadım ama bence normal çünkü hormonlarımız şu anda gerçekten çok farklı çalışıyor öyle aşırı duygusal bir insan değilim artık çok duygusalım çok farklı bir insan olmuş gibi hissediyorum hamilelik bizi çok farklı birisi yapıyor​:face_holding_back_tears::blush::sob::joy::smiling_face_with_three_hearts::see_no_evil:

1 Beğeni

Evet haklısın ama etrafı sözüne bakarsan stres yaparsın bu da bebeğine yansır hiç gerek yok kendini kasmaya onun dışında dışarıdan sana söylenen bütün her şeyi he he deyip geç :joy:

1 Beğeni