Kordon mu pipi miii?云

Merhaba k覺zlar 12+4 de kendi doktoruma kontrole gittiimde cinsiyet erkee benziyor ama bacak aras覺na bu haftalarda bakmak sal覺kl覺 deil deyip bakmam覺t覺 sonra ben 13+1 iken kendi doktorum d覺覺nda bi doktora cinsiyet i癟in 癟覺kt覺m bacak aras覺na bak覺p bana bu ultrason g繹r羹nt羹lerini vermiti ve %100 erkek demiti. Bug羹n baka bir rahats覺zl覺覺m i癟in (13+4) kendi doktoruma gidince k覺za benziyor gibi dedi %100 diye biey olmaz 16. Haftadan 繹nce dedi acaba bu 癟覺k覺nt覺 kordon ile kar覺m覺 olabilir mi kafam 癟ok kar覺t覺 繹zellikle tecr羹beli annelerden cevaplar覺n覺z覺 bekliyorummm:smiling_face_with_three_hearts:

Dikd繹rtgen i癟indeki pipi, 癟izgi olanda kordon (san覺r覺m, 癟ok uzman deilim) :slight_smile:

Screenshot_2

2 Likes

Artik ultrasonlar gelisti kordon kismi kirmizi seklinde cikiyor doktor bakmadimi pipi gibi sanki erkek bebis

1 Like

Pipi can覺m bu afedersin taa覺 bile var benimkide erkek ondan biliyoem

1 Like

Ya imdi u癟 k覺sm覺 ince ya acaba o kordon mu diye d羹羹nd羹m bilemedim 16. Haftada net olacak art覺k :slight_smile:

1 Like

Erkek can覺m. Benim bebeimde erkek, g繹r羹nt羹leri benziyor.

1 Like

Bencede erkekn benimde 13. Haftada b繹yleydi 17. De neyleti erkek resim ayn覺 kordon olsa 繹yle g繹zkmezdi boyu

1 Like

Benimde olumun 11. Haftada belli olmutu cinsiyeti. Erkeklerin hemen belli oluyor genelde. Ama g繹r羹nen bence de pipilokko :sweat_smile:

2 Likes