Kızlar lütfen bana bir Fikir verin Yoksa kafayı yiyeceğim😭

Merhaba kızlar Ben 35 artı 3 haftalık hamileyim ve 1,5- yıldır evliyim bu eşimin ikinci evliliği benimse ilk evliliğim ilk işinden çocuğu olmadığı için boşanmış neyse konuya geleyim 3 gün önce akşam saat 10.00 gibi eşimi WhatsApp’tan kayıtlı olmayan numaradan bir mesaj geldi Merhaba diye açık saçık bir kız Neyse eşim uyumuştu kanepede Ben de yazdım dedim Merhaba buyur sonra dedi tanımıyorum Neyse aradım ben bir kadın sesiydi Ben de eşimi uyandırdım dedim bu ne dedi bilmiyorum Ben de dedim ya arayacaksın ya da bu evlilik biter öyle dememe rağmen o mesajı sildi Neyse ben kendi telefonumdan çekmiştim ekran resmini Ben dedim ara dedi Hani numarayı sildim Ne arayacağım bu saatte böyle köpekleri diyet tepki verdi bana neyse O işe gitti Ben Sabah aradım o numarayı Ben dedim hanımefendi Dün eşime Merhaba diye bir mesaj attınız eşimi tanıyor musunuz kadının Bana verdiği Cevap ablacığım biz eskortuz eskort dedi Bilmiyorum mesajımızı otomatik olarak da gelmiş olabilir Neyse akşam yine bayağı tartıştık dedi Ben diğer eşimle evliyken çok psikolojim bozuldu Her gün kavga kavga Çocuk konusunda bana da bir arkadaş vermiş ben de mesaj atmışım 3 yıl önce yeni cevap vermiş falan Tabii ben inanmadım ne yapacağımı bilmiyorum Kafayı yiyeceğim​:sob:

Eşinin telefonundan haritalara gir ve zaman cizelgesi yazar orda oraya bak gidip gitmediğini görürsun tarihinden Allah yardım etsin inşallah eşin doğru söylüyordur sende bu stresi yaşamak zorunda kalmazsın umarım . Ama şöyle biseyde ilk eşinden çocuğu olmadığı boşanması da tuhaf neyse o konu beni ilgilendirmez sağlicakla kalın :heart_hands:

2 Likes

Ilk esi ondan yasça büyük hemde anlaşamıyorlar mış hemde aliesi zorla evlendirmiş hemde kadın çocuğu olacağını bildiği halde gelip evlenmiş ona söylememiş canm… dediğin harita kısmına da bakicam o nasil oluyor pekı

1 Like

Senin herif arada baska plak dinlemek istiyo herhal dikat etsinde karısıda arada bi pikabın ignesini değiştirmesin​:sunglasses:

Anladım . Haritalar yazıyor telefonda bulursun herkezde var zaten sağ en üstte eşinin ya resmi vardır isminin baş harfi veya mail adresinin baş harfi oluyor oraya tıklayın zaman çizelgesi yazıyor orada oraya tıkladığında zamanda geçmişe gidiyoruz diyor ve gittiği yerleri gorebiliyorsun öyle bişey yaptıysa o konumda gözüküyor zaten otel yada ev artık nereye gittiyse illaki biyere gitmiştir öyle bişey yaptıysa

1 Like

Ben asla onun sevyesine düşmem benim ne farkim kalir ondan o zaman :smirk:

Tamam cnm buldum sağol

1 Like

Nasil bi numara yurt disi numaralari jep yaziyor. Normal numara degilse

1 Like

Hayır bildiğimiz numara 05 başlayan

Bulabildin mi ne alakasi varmis numarayla

Kadin dedi biz eskortuz otomatik olarak da mesaj gelmiş olabilir

Icini ferah tut Allah cikariyor.nasilsa

1 Like

Ayn öyle cnm bende takmıyorum artık zatenn