Kızlar kese ne Zaman gözüktü

Ay ben çok bı duygu hissedemedim gorsemde umarım sen hissedersin canım bebek hareketleri hissedene kadar o duyguya giremedim :rofl::rofl:

1 Like

Keseyi 5te bebegi6da kalbi 7 de duydum. Ama geç döllenme ise 1er hafta atıyor

1 Like

5 haftalıkken keseyi gördük 7 haftalıkken kalp atışını duyduk biz de

Bilmiyorum valla hayırlısıyla bi kalp atışını duysaydım

1 Like

Gerçek dmekki şuan erken benm bu perşembe 5. Haftama giriyorum inşallah görürüm

Doğrudur bilmiyorum kafama bazı zman çok takıyorum

Beyin muhtesem bi organ. Hic sorun yokken o bicok seyi kotuye gitmesi icin yonetebiliyo… kimisi buna evrene olumlu msj gondermek diyo kimisi baska seyler ama beynin organları yonetmek uzerine etkisini bilim insanlari kanitladi biliyosun ki​:wink: buyuzden gebeliginin tadini cikar. Kötü seyler dusunme okuma konusma… Allah onu senin icine dusurduyse vardir bi bildigi ve ister endiselen istersen endiselenme Allah ne derse okadar yasayacak.:smiling_face_with_three_hearts: Omru varsa neyapsan da dunyaya gelecek :heart: tevekkul et icin daraldikca ya şafi de icinden hakkimizda ne hayirliysa rabbim onu yasatsin insaallah

1 Like

Ay çok teşekkür ederim içimi rahatlattı nız öle yapıcam

1 Like

Benim üçüncü hamileliğim digerlerinden tecrübeli olduğum için 8. Haftaya kadar doktora gitmedim git gel yapmamak için 8 de gittim hem kalp hemde kese garanti olsun diye,:hugs:

Benm iki düşük öyküm olduğu için bebeği hiç göremedim inşallah gözkür Allah’tan hayırlsıj

Her denemende gecmisteki olumsuzlari dusunerek kendini moralman asagi cekeceksen dusurduklerine de gunah… her yeni gebelik yeni bi hikaye gecmisi unut önüne bak o ozamanda kaldı :kissing_heart:

Doğru haklısın

Kızlar bugün 4+5 doktora gittim 6.1mm kese gözükdü :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Çok şükür :smiling_face_with_three_hearts:

Ben gittiğim zaman 3 haftalıktı dedi kese 17mm karnından ultrason yaptı

Gebeliginiz hayirli olsun . Henüz cok küçük oldugu icinn görünmemesi normal . 5 haftalikken keseyi görmüştü doktorum. 8 haftalikken de kalp atisini duyduk net sekklde.

Ben keseyi ve bebeği 5 hafta 6 günlükken vajinal ultroson ile gördüm