Kızlar eşinizden sogudunuz veya tiksindiniz mj

Kızlar çevremden çok duyuyorum ama o zamanlar hamile değildim aklima gelmiyordu sormak siz hamileyken eşinizden sogudunuz veya tiksindiniz mi

1 Like

soğumadım ama aşırı kıskançlaştm herşeyden şüphe eder oldum her hareketinden beni aldatıyor mu diye bu düşünceyle de simirleniyordum ona ama artık geçti gibi​:rofl::rofl:

O bence de var​:sweat_smile:

Soğumak değil de. İlk 3 ay bütün kokular midemi bulandırıyordu. Eşim de dahil. Yanağıma dokunmasını bile istemiyordum elleri bile kokuyordu bana.
Yumuşatıcı, deterjan, Şampuan her şey midemi bulandırıyordu. Şükür geçti, küsüyordu bana eşim​:sweat_smile:

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:benimde var bulantılarım ama eşimden gelmiyor hiç

Sigara içiyor mu eşiniz? Benim eşim başka odada içip yanıma gelince ben artık yataktan kalkıp oturma odasına gidiyordum :sweat_smile:

1 Like

Bende :joy:sinir degil duygulaniyordum :grinning:
Ruyamida karisik goruyordum anlarsin ya @Nergiz13 :zipper_mouth_face::joy:

1 Like

Tiksinmek degil.miyde bulanti zamanlarımda bunu rahat sekilde soyleyeyi konu sordun diye ,cekinmeyecegim :innocent:.
Eşimle opuşmek den uzaklasmisdim esim opmek istediginde ben sadəcə kuru kuru opuyordum,aman aşırı degil :joy::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:
Ama şükür duzeldi 4 ayından sonra sukurrrr @Cansu.ylmz

:sweat_smile::sweat_smile:iyi kurtulmuşsunuz bende hiç olmadı

1 Like

Benim eşim içmiyor çok şükür :smiling_face_with_three_hearts:

Benim öyle bir sorunum var. İlk hamileyimde aşırı istekliydim. Hormonlar tavan yapıyordu) ana şimdi uyurken bana eli deyse kenara çekil diyorum. Hiç bir istek yok neden böyle oldu anlamadım. Resmen kocamdan soyudum.4 yıllık evliyim. Böyle bir şey olmamıştı hiç. Çocuk doğunca geçer diye umuyorum

1 Like

Bende aşırı istekliyim ama daha 10 haftalık hamileyim korkuyorum

1 Like

Bende de bu şekilde isteğim azaldı . Doğumdan sonra geçeceğini umuyorum

Evet ya benim canim cok sıkılıyordu bu duruma,.
Eşim anlayış gostermeye baslamisdi sonlarda.:joy:
Ama şükür duzeldi artik.

Hamileliğin belirli kısmında, eşe karşı istek gidiyor diye duymuştum.gercekten oyleymiş.
Cinsellikden kaçınma ola biliyor.
Ama ben eşime dibimde yat diyorum zaten yatiyorum ya diyor :joy:.
Benden bir adım uzakta yatsa uyuyamam asla ,eli kolumda falan olmalî ki uyuyayım.
Ben sadəcə yukarida yazdigim durumu yasadim.
Şükür başka bisey olmadı.
Ve merak etme @afrikanın_gelini54 @Fatima91 ,doğumdan sonra normale donecek arkadaşlar .
Eşinize sakin şekilde hornonlardan dolayı canım,uzulme deyin ki uzulmesin oda.:innocent:

Yakınımda olmasından rahatsız değilim sadece cinsel yönde yakınlaşma istemiyordum.

Biliyorum canım bende oyle 1 2 ayımda cinsellikden kacınma olmuştu.
Fatima yaklasmasin diyordum dedi diye oyle dedim :innocent:
Sende cinsellik dedin diye sanada cinsellikden kacinma,hamilelikte oluyor dedim.
Merak etme gecici bir sey.:slightly_smiling_face:

Hayi sogumadim her an yanda olsun isdiyorum cok kiskanc oldum her seyden supeleniyorum :joy:

Ben şuan 11 haftalık oldum Ve Dr da bir müddət olmaz dedi çünki bende Çiften kopa falan var qan sizimasi onun içinde bende pek istəkli diyilim Belkide bel agrisi falan çox oluyor bende onun için romantikliyim oluyor yani hic bisey istemiyorum dokunmak falan Belki bebek olunca istəyirim bilmem

@Fidan1 aynen bende ya :joy: