Kış doğumu olan kaç kişiyiz ☺️

12 Kasım uygulamaya göre kışın doğum nasıl olur acaba :woman_facepalming:t2: bakalım bu kış nasıl geçecek :woman_facepalming:t2:

Bende kurtkoydeyim yarin randevumuz var eli kulaginda her an gelebilir bebis :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Beğeni

3 aylık hamişim inşallah sorun sıkıntı olmazsa Allah’ın izniyle ocakta yavrum kucağımda

Aaa benimde uygulamaya göre 14 Ocak 5 gün var aramızda inşallah hayırlısı ile alırsin kucağına

Aralık denk geliyor bizimki de eşimin işinden dolayı hep kışa denk gelsin istemişimdir rabbimde gönlüme göre verdi :smiling_face_with_three_hearts:

Bende 10 kasımda geliyo bebiş :melting_face::melting_face::melting_face:

1 Beğeni

Bendede 8 kasım Allahın izniyle​:pray:t2:

Benim de 24 aralik görünüyor uygulamada sezaryan olacam için artık hayırlısı

1 Beğeni

Ocak 2025 doğumlu olucak :woman_facepalming:t2: tek korkum kar kış olması

Sağlıkla gelsin inşallah :pray::heart:

1 Beğeni

Allah’ın izniyle 7 Ocak gibi gözüküyor

merhaba canım 3 gün farkımız var bende normal 21 Aralık oluyor uygulamada ama sezeryan olacağım için önceye alınacak​:heart_hands: Kızmı erkekmi merak etdim Sağlıkla gelsenler​:heart:

Allah izin verirse 24 aralik gosteriyor uygulama Rabbim hepimizin bebegini saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin

1 Beğeni

Bilmiyorum daha geçen ayın 27 gitmiştim doktor dedi öyle bir pozisyon daki görmüyorum ayın 22 de tekrar gidecem inşallah bu defa gösterir :palms_up_together:çok merak ediyorum

Hayırlısı sağ salim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bizimde 11 - 12 ekim arası bakalım. Sağlıcakla ve kolaylıkla kulaklarımıza alalım insallah​:hugs:

1 Beğeni

Benimde 15 kasıma denk geliyor hayırlısıyla​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Ben 24 ekim gosteriyor hayirlisi e

24 aralaki görünüyor ama sezaryan olacak için doktor ne zaman gün verirse sağlıkla gelsin miniklerimiz kış bebesi olacak

1 Beğeni

Benimde 26 Aralık ocağa kaymaz inşallah :joy: