KİMYASAL GEBELİK düşük

Merhaba 14 ocaktan 18 caga kadar leke geldi test yaptim pozitif cikti degerim de 2 gunder bir artti 15 ocak normalde adet gunumdj 18 ocak aksam baya sokuldum bu surecte degerim arti adet oldum yani ama bi kac gun sonra degerim dustu ve o gunden buyana az da olsa hep kan geldi bu surecler de qdet olma gunum kasiklarim siddetli agriyor doktora da gitmedim adet mi yoksa dusugun kani bu kadar surer mi acil destke lutfen

Doktora gidersen iyi olur. neredeyse 30 gun olmuş, hala lekeleniyosan.

1 Like

Hoşgeldiniz aramıza :rainbow:

Bence doktora gidin, şimdi nasılsınız ?

1 Like

Hosbuldum kizlar bugun nasip olursa gidecegim bu kimyasal gebelikten sonra hemen hamile kalinabiliyormus dogru mudurr :slightly_smiling_face:

Cok sukur iyiyim ama kasiklarim da agrim var adet olur gibi ama leke var o gunden buyana dun peceteyle hafif yogun gordum sonra tekrar lekeye dondum pskolijim bozuldu …

Bu kişiden kişiye değişiyor kimi hemen sonraki ay kalabiliyor kimi yıllar sonra bende Ekim’de kimyssal geçirdim Aralık 16-21 da son adetimi gördüm ocakta hamile olduğumu öğrendim biraz yaş psikoloji vs etkiliyor

1 Like

Tesekkurler

Ben 2 ay üst üste kimyasal gebelik yaşadım. İlkinde kan gelince doktora gittim. Çünkü öğrendikten 2 hafta sonra falan kan gelmişti geceden kahve kahve başlamıştı sabaha baya kan olunca gittim bebek vs göremedi. Beta baktı 2000küsürdü beta iyi ama yükselmesi lazım dedi. 1gün arayla tekrarladım düşmüştü. İlaç bile vermedi bebeği veya keseyi göremediği için. İster istemez rahim de büyüyormuş o yüzden regl uzun sürebilir dedi ama çok uzun sürmedi. Hemen tekrar deneyebilirsin demişti kürtaj vs olmadığı için. Şimdi hamileyim 2.5 aylık hayırlısı bakalım :heart: Kimyasal gebeliğin bir sebebi yok diyorlar çoğu kadın yaşarmış ama anlamazmış. Erken test yapınca vs daha çok farkediliyor. Ben ilkinde değil ama 2. de regl günü gelmeden erken yapmıştım. Zaten regl günümde regl oldum. Bekleseydim farketmeyecektim regl oldum diyecektim. O zaman doktora gitmedim. Erken davrandığım için beta da çok düşüktü. Hayırlısı olsun sizin için. Hayırlı zamanda hayırlı evlat inşallah :palms_up_together: :cherry_blossom:

1 Like

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin saglikla kucağınıza alin inşallah suan benim beta degerim dusuk artmadi leke var fakat devam ediyor doktor beta degerine takip edip dis gebelik olup olmadığına bakilqcak denildi

1 Like

Amin teşekkür ederim :cherry_blossom:hayırlı haberler alırsınız inşallah :palms_up_together:

1 Like

Kesenin içi boşalıyor kanama ile ama zarı düşmediyse o yüzden kanar sürekli benim aynıydı 5 dakikalık bi operasyonla aldılar 1 ay adet gördüm sonra yine hamile kaldım folik asit kullanıyorsan hiç bırakma özellikşe folbiol çok iyi geliyor hamilelk öncesi