Kediler hamileliği hisseder mi?

Orijinali burada yayınlandı: Kediler hamileliği hisseder mi? | Hamilelik Blog

Kediler hamileliği hisseder mi? kedi sahibinin hamile olup olmadığını anlar mı? Evdeki dostlarımız her şeyin çok önceden farkında olabilir!

@Anayımben :smiley_cat::smile_cat::pouting_cat::scream_cat::kissing_cat::smile_cat::smiley_cat::pouting_cat::scream_cat::kissing_cat:

Bizim kedimiz hissetti. Hep eşime sarılıp uyurken, benimle uyumaya başladı. Ben hangi odaya gidiyorsam kedi de benim bulunduğum odaya geliyor. Hep karnıma zıplardı, hamileliğimin başında bi kaç kez karnıma zıpladı. Ne zaman üstüme zıplayacağını görsem karnımı korudum ve kedi aniden karnıma zıplamayı bıraktı. Bebek var burda üstüne zıplarsan üzülür yapma dedim. Anladı galiba.

Kedimizin aşıları tam. Hamile olduğumu öğrendikten sonra dışarı çıkmasını engelleseydim bunalıma girerdi. Kedimiz çok arkadaş canlısı olmadığı için dışarda yalnız takılıyor. İnsanlara da sürtünmez, arada bana ve eşime sürtünme yapar.
Evdeki kumuna yaptığında eşim temizliyor ama mama kabı, su kabı hiç aklıma gelmemişti.

3 Likes

Malesef ki benim kedimde ters tepti yillardir bana deli divane asik kedim hamile kaldim ve benden uzaklasti suan esim ile bag kurmaya karar verdi yillar sonra :face_with_hand_over_mouth:

Ahahh bu bazı baba adaylari gibi olmuş bazen eşler hamilelikte uzaklaşır senin kedi olayı devralmış:joy:

1 Like

Evde bir erkek bir dişi kedim var dişi olan değil ama erkek olan hep yanımda olmaya başladı ve sürekli karnıma yatiyor

2 Likes