Kanama alanı

Doktorum bugün ufak bi kanama alanı olduğunu bebeğim 7 haftalık kesesi sağlıklı ve kalp atışını duyduk dedi ama yine bende bir korku olduu daha önce bunu yaşayan oldumu

1 Like

İlaç verdi mi

Evet progestan verdi

1 Like

Benimde öyleydi şuan 35haftalik olucaz

2 Likes

Maşallaaah subhanallaaah

Ben yaşadım canım ufak dediği için çok önemsemedim normal hayatıma devam ettim daha sonrası çok daha büyüdü kanama alanım hastanede yatmak zorunda kaldım bir ay boyuncada evde sadece tuvalete kalktım yani demem o Kİ sen yapma benim yaptığımı küçükken önlemini al bir hafta yat kalkma sadece yemek ve tuvalet ihtiyacını gör sonrası uğraşma benim gibi beni kimse uyarmadı

Düzenli kullanın inş hiç bişey olmaz kanamaniza dikkat edin hareket ağir bişeyde olduk ça dinlenmeye çalişin rabbim bağişladin size

Amiiin çok teşekkür ederimm canımmm

Sanada ilaç vermişmiydi ona rağmen mi büyüdüü

Korkma bana da progstan verdi bende yan etki oldu hiç kullanmadim kendiliğinden geçti kanama alanı üç ayimda

1 Like

Evet Protestan iğne kullandım uzun süre ben ama benim hatam normal hayatıma devam etmem oldu arkadaşım da da oldu ı on gün işten izin alıp yattı ve geçti gitti onun sende dinlen sürekli geçer korkma hiç

1 Like

Bugün başladım kullanmaya bende bakalım haftaya cuma tekrar gidicemm dua edin bize kızlarr

1 Like

Benimde oyleydi sonradan geçti çok şükür 14+2 günlüğüz iğne oldum senin gibi düşük riski önlemesi için umarim birşey olmaz dikkat et :pray:

1 Like

Ben progestan fitil kullanıyorum

Bana iğne yaptılar fitil değildi

İnşallah benimkide geçer bir an öncee

1 Like

Senin gibiydim sürekli dikkat ediyordum diken üstündeyim ama inan stres yapma yapmayınca daha güzel geçiyor güzel düşün inşallah olmaz hiç birşey normalmiş bu gibi durumlar :palms_up_together::pray:

1 Like

Ahh inşallahh inşallahh çok sağol canımm

1 Like