Kan sulandırıcı iğne

İnşallah canım kkalp atışını duyuncaa ilk sana yazıcam iyi geldi şuan dediklerin Allah razı olsun

1 Like

İnan o evreleri bende merak ediyorum inşallah bu sefer bizde o zamanları görürüz. Bugün muayeneye ellerim titreyerek girdim ya göremezsem bebeğimi ya duyamazsam kalbini diye ama çok şükür şimdilik herşey yolunda. Biz iyi düşünelim ki bu güzel hamilelik zamanlarımızı hep mutlu hatırlayalım. Ne zaman istersen destek olurum hiç kötü hissetme kendini bu sefer Allah’ın izniyle kucağımıza bebeğimizi alırız inşallah​:cherry_blossom:

Güzel haberlerini bekliyorum en kısa zamanda canım :smiling_face_with_three_hearts:

İnşallah canım bnde dua edicem sana :smiling_face_with_three_hearts: her şey duayla inanıyorum

1 Like

Dualarımız bir olsun o zaman canım benim bende inanıyorum :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Düşük hikayeniz var ise genetik bölümünde trombofili paneli baktırın isterseniz. Doktor direk başlamadan onerseydi daha net bir karar olurdu belki de önerdi bilemiyorum Sağlıkla kucağınıza alın dilerim :pray:

1 Like

Ayy Amin Amin :sweat_smile::sweat_smile::pray::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Like

İlk düşüğmde yaptırdım zaten genetik test ve pıhtılaşma testi yani doktorum kafasına göre iğneye başlayalım demedi. Zaten doktorum da perinatolog riskli gebelere bakıyor sağ olsun bu sefer herşeye dikkatle yaklaşan doktorum var. Allahın izniyle biz önlemimizi alıp ilaçları kullanalım da herşey allahtan teşelkür ederim amin inşallah sağlıcakla kavuşurum bu sefer bebeğime inşallah benimde tek isteğim o.

1 Like

Banada başlandı iğne hiç birşeye bakılmadan 2 doktorda vurul dedi valla sorgulamadan vuruluyorum koruduğu şeyler var dedi kilom ve yaşım olduğu için önerdi herşey evlatlar için keşke iyi olsunlarda :pray:

1 Like

Evet bebeğin rahme tutunması gebeliğin devamı için önemli olduğunu söyledi benimde Doktorum bakalım pazartesi rapor çıkarsa bende kullancam. Birde düşükler olunca mecbur kan sulandırıcı başlatıyor tüm doktorlar sanrm. Allah sağ salim doğduk larını göstersin kucağımıza alalım da hayırlısıyla :cherry_blossom:

1 Like

Benim düşük yok ilk gebelik ama bunda düşük riskim var 2 defa kanama oldu felan valla doktoruma güvendiğim için kullanıyorum bnde… amin canım inşaallah sağlıkla kolaylıkla alalım

1 Like

İğneleri Gebeligimin 6 Ci haftasında kullanmaya başladım şimdi 28 haftadayim doğuma kadar kullanacam ben öncelikleri göbekte kullandım SONRA kol arada bacaktan şişlik oluyor morluk oluyor olacak şeyler bunlar :syringe:

2 Likes

Canım merak ettim ilk keseyi kaçıncı haftanda gördün

Merhabalar bende kullanıyorum. Doktorum bana karın için göbek deliğinden 4 parmak sağ yada sol tarafına ve göbek deliğinin alt kısımlarına yapmamı, kol ve bacaklarda ise yine kol bacak başlangıçlarından 4 koyup ortada ki yağlı kısımlara yapmamı söyledi. Ben koluma eşim ya da biri olmadığı zaman yapamıyorum. Ama göbek ve bacak kolay oluyor

1 Like

Tam 5 haftada gördüm canım

Evet canım haklısın razıyım morluğa herşeye yeterki sağlıkla gelsin kuzum bana.bende öyle düşünüyorum ilk zamanlar göbek sonra bende kola geçerim :cherry_blossom:

Teşekkür ederim bilgi için bakalım ilk zamanlar sağlık ocağına giderim daha sonra öğrenince de kendim yaparım artık görmeden doğru yaptığımdan emin olamam yoksa :smiling_face:

İnşallah Perşembe bnde 5.haftama giricem inşallah gözkür

1 Like

Vuracağınız bölge ye buz uygulaması yapmak da ağrıyı azaltıyor. Ben ilk başlarda o şekil vurabildim. Daha sonra alışınca bıraktım. İyi gelmişti buz uygulaması

1 Like

İlk iğnemi oldum kızlar hafif yakıyormuş ama bakalım kendim de yapma yı öğrenirim inşallah en kısa zamanda :smiling_face:

1 Like