Kalp yetmezliği bakarmısınız lütfen

Rabbimin izniyle sağlığı yerine gelsin kuzumun içim çok kötü abla

Morelini yüksek tut önce sen güvenki bebegine bebeginde güçlü olsun onlar hissederler çünkü ve inanyorumki herşey güzel olucak allahın izniyle yeterki sen üzme kendini allah yardımcın olur inşallah

1 Beğeni

İnşallah ablam Allah razı olsun dualarınızda banada yer verin​:palms_up_together:

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin bol dua et inşallah belkide bakarsın bebeğin doğduğunda hicbiseyi olmicak Allah’a güven​:palms_up_together:

1 Beğeni

İnşallah cnm Allah razı olsun :palms_up_together:

1 Beğeni

Amniyosentez sonucum temiz çıktı konsey toplanıp sonra bi karar verilecekmiş büyük ihtimal bu sonuçlarla gebeliğinizi sonlandrmazlar dedi amaaa bu amniyosentezin başka laboratuvarda iğneden ipliğe inceliyolar onu yaptrsaydınız keşke dediler 14 bin istemişlerdi bende istemiyorum dedim şuan hastanede yapılan amniyosentezde çıkan sonucum %99 temiz çıktı

3 Beğeni

Adına çok sevindim biliyordum ki bebekde annesi gibi güçlü rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin sen hep güzel düşün allahda sana yardım edicek bol dua et karıncayı duyan rabim bizide duyuyor

1 Beğeni

İnşallah Rabbim dualarımızı geri çevirmez Rabbime sığındım

Canım gerçekten de çok sevindim. Sürekli uygulamaya girip bakıyordum belki senden bir haber alırım diye. Allah’ıma binlerce şükürler olsun benden sana bir abla tavsiyesi 19 yaşında oğlum var doğana jadar hep engelli denildi ve 36 haftalık doğdu ne küveze girdi ne de bir engeli var. Sen dua et gerisini Rabbime bırak canını sakın sıkma. Şu anda da 16+4 günlük hamileyim ne zaman doktora gitsem nerdeyse ağlayarak dönüyorum. Ne derse desinler umurumda bile değil. O benim mucizem ve Allah’ın izniyle hepimiz için herşey çok güzel olacak :rose:

1 Beğeni

İnşallah Rabbimin izniyle bizimle olur yavrularımız salı günü belli olcak konsey karar verip Arıcak beni büyük ihtimal gözetim altında doğum yapabileceğim haftaya kadar gidip gelcem belkide erken alcaklar doğuma tabi doktorların dediği gibi bebeğimin kalbi o zamana kadar dayanablrse Rabbim hayırlısını versin inşallah

1 Beğeni

Dün detaylı ultrason a girince benimkinde de aynı sorun çıktı kardiyologlarla görüşme ayarladı doktor bakalım ona göre karar verilcek o kadar zor ki bu kararı vermek onun kalbini duyup sonlandirmak Allah’ım yardım etsin bizlere

Amin inşallah nasıl kıyılırki yetmezlikmi var dediler sizede

Kalbinde delik var vucuda kan pompalayamiyor havuz gibi kalbi

Kalp ritimlerini dnledinmi hiç orda varmı sıkıntısı

Var maalesef cansız atıyor

Rabbim yardımcımız olsun inşallah bu süreç zor hepimiz için

1 Beğeni

İnşallah rabbim herkesin yardımcısı olsun ve tüm bebekler sağlıkla gelsinler dunyaya

2 Beğeni