Kalp atışını ne zaman duydunuz?

• 5 - 6 haftada
  • 7 Haftadan sonra

0 oylayan

Normalde 7-8 haftalıkken kalp atışı duyuluyormus fakat benim doktorum 3 aylıkken dinletti yani 13.haftada felan dinledim :thinking:

6+1’de kalp hareketleri gördük 7+1’de duyduk

10 haftasıňda gitdim doktora 10 haftada kalp atışlarını duyduk​:pray::heart_eyes:

Kalp atışını kaçıncı haftada duydunuz?

2 Likes

6.haftada duyduk kalp atışını minik kuşumun​:smiling_face_with_three_hearts::hatching_chick::hatching_chick:

geç yumurtlama olunca kalp atışını geç duya biliyorsun

Teşekkür ediyorum çok güçlü değil kalp atışı dedi haftaya tekrar komtrole çağırdı. Inşallah istenilen seviyede duyabilirim​:palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

7+1’de duymuştuk

Oğlumda 8 haftaliken duydum su bebekde 7 hafta 4 gunluken duydum

1 Like

10 haftada duyduk minigimin kalp atisini :heart_eyes::pray: Ve ilk kez o zaman gorduk.

Merhaba bugün kontrolüm var 6+4 kalp atışı duyulur mu? 5+3 de kese ve yolk sac gözükmüştü

1 Like

Ben 6 haftalıkken duymuştum kalbi ama kalp daha yenimoluştuğundan biraz yavaştı yedide iyice hızlanmıştı

1 Like

Duyulabilir ama duyulmayabilir de, bazen bebek normal haftasına göre biraz geriden gelebiliyor. Eğer duyamazsanız üzülmeyin, panik yapmayın ileriki haftalarda da duyulabiliyor​:cherry_blossom:

1 Like

Erken cok zor allttan bakmasi lazim boyle erken donemlerde

1 Like

Benim 5+6 günlük oldu bugün geçtiğimiz cumartesi 10 Gün sonra gelin kalp atışlarını duyalım demişti 6+3 günlük olduğu güne denk geliyo yani doktor dediyse duyulabiliyo demek ki

1 Like

Ben gedende 4 hefdeydi doktor bakmadi kalp atasina 10 hafdasinda bakdi

1 Like

6 haftalıkken duyulabiliyor, biz duymuştuk :cherry_blossom: ancak duyulamayan durumlar da olabiliyor

Ben 6 haftalıkken duyulmuştu kalp atışı. Belki duyulabilir ama duyulmaz da telaş etmeyin. Genelde 7. haftaya kadar net duyulamayabiliyor :cherry_blossom:

1 Like

Teşekkür ederim cevaplarınız için çok şükür duydum kalp atışını :relieved:

5 Likes