Kalp atışı durmuş çok üzgünüm 😔

Öncelikle geçmiş olsun canım :pleading_face:Herhangi bir belirti hisseddinmi sancılanma vs gibi

Allah yardımcın olsun kuzum senin sınavın bu Allah’ım tekrar yaşatmasın sabırlar diliyorum…

Sağol canım yok hiçbir belirti olmadı ne kanama ne sancı herşey gayet normaldi bende rutin kontrole gitmiştim bir anda bebeğin kalp atışını alamıyorum dedi doktor​:pensive:

Nasıl anladiniz kanamaniz mi oldu cok gecmis olsun @Haviş

1 Like

Çarşamba 12+2 de kontrole gittim bende kalbinin durduğunu öğrendim. Kalbi duralı nerdeyse 1 ay olmuş hiç belirtim yoktu.Henüz bebeğim yok ve bu 2. Kaybım acil kürtaja alındım parça kaldı tekrar kürtaj oldum 3 gün hastanede yattım.Üzüldüm ağladım ama aklım başımda herşey Allahtan yiyecek ekmeği dünya nasibi yokmuk yapacak birşey yok bu kadar durup bana zarar vermemesi belkide mucizeydi.Allah bağışlasın sarılacak evladının olması güzel, iki düşük sonrası ne olur ne yaşarız Rabbim yeniden nasip eder mi bilinmeyen bi sürece girmekte çok zor

1 Like

Rabbim sabır versin canım acısı hiç geçmiyor hiç aklimdan çıkmadı bir gün bile bende yaşadım 14 haftalıkti 3 kızım vardı buda erkekti rabbim benden daha çok sevdi aldı aniden kalbî durdu herşey yolundaydı ne ağrı ne kanama . 1 sene oldu şimdi yine hamileyim ve o korku hiç bitmiyor ultrasona girerken kalbim çıkacak gibi oluyor :disappointed_relieved: bebeğini hastanede koyma ben aldım mezarını bile yaptım çünkü heryeri belliydi benim miniğimin .

1 Like

Çok üzüldüm :pensive:Rabb’im hayrlısnı nasip etsin​:palms_up_together: Rabbim sabır versin :pray::pray:

1 Like

Sağol canım Rabbim sanada sabır versin çok zor benim kuzum12+1 haftalık olmuştu bizimde herşey yolundaydı ama onu kaybettim bugün kurtaj oldum bebegimi ne yaptılar bilmiyorum hastaneden çıkarken onu orada bırakmak çok zordu ne diyelim imtihanımız böyle belkide Rabbim kimse yaşatmasın senin yavrunuda sana bağışlasın sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin :palms_up_together:

1 Like

Sağolun Allah razı olsun :pensive:

1 Like

Çok üzüldüm Rabbim hayırlısı ile kucağını doldursun çok zor bir imtihan Allah sabırlar versin güzel kardeşim herşey gönlünce olsun dilerim mevlam yüzünü güldürsün 1 ay nasıl durmuş içinde doktorun hiçmi kontrole çağırmadı çok şükür ki sana birşey olmamış

Hiç bir belirti olmadı herşey normaldi ne kanama ne sancı ben aylık konturol için gitmiştim 12+1 haftalık olmuştu

Benimde 10 haftalikti kalbi durdugun da ben patalojiye gitmesini istedim çünkü benim ilk gebeligim boş gebelikti bunda da böyle olunca araştırılsın istedim çünkü ultrason da bakarkan baş kisminde su toplamış dedi doktor ondan kalbi durmuş dedi

Başınız sağolsun

Allah’ım sabır versin kayıpları olan arkadaslara Allah tekrar yaşatmasın :raised_hands: