Kalçaya vuran bel ağrısı

Merhaba canlar 14+6yız ama benım belım ağrisı sankı kalcama vuruyor napmam lazım yıldırım doruk sıra aldım ayın 24 korkuyorum @Fadik resat doktora aldım cmm

2 Likes

Bende 17+3 üm, magnezyum veriyorlar ama bir işe yaramiyor…özellikle uzandığım zaman kalktigim zaman yavaş yavaş kalkıyorum, çok uzun yattigim zaman kalktığımda canımı acıtıyor resmen… yorgunluk durumlarında artıyor umarım doktorunuz bir çözüm sunar

1 Like

Umarım ınsallah kalcama vuruyor sızınde oyle mi bel ağrısı normal mı kı acaba :pleading_face:

1 Like

Valla aynı benimde özellikle sağ kalçama vuruyor, ben normal karşılıyorum bu durumları açıkçası önemsemiyorum bile artık ama siz sorun herkesin gebeliği farkli :slightly_smiling_face:

1 Like

Aynen bnmde öyle tanıdklrm bebıs buyyor ve baskı yapıyor dıyor sızın cinsiyet belli mı

1 Like

Evet kızım olacak sizin belli mi :slightly_smiling_face:

1 Like

Ayyy hayırlısıyla kucagnzı alın inşallah​:see_no_evil: benm devlet gttım %85 erkek dedı bakalım bu ayın 24 de belli olcak inşallah :blush:

1 Like

Amin inşallah sizn için de hakkınızda hayirlisi olsun sağlıkla gelsin fındık kurdu :slightly_smiling_face:

1 Like

İnşallah canım allah razı olsun​:smiling_face_with_three_hearts: ıyı olsunlarda inşallah :blush:havalae da cok sıcak dıkkar etmek lazım

1 Like

Yarın mı gidiyorsun kuzum bende yarın gidicem

1 Like

Güzel haberlerini bekliyoruz bence de magnezyum verir :pray::pray:

1 Like

Cmm ayın 24 benm dıger gıbı en erken 20 alıyordum esımın ıs durumu gore aldm umarım güzel sonuclar alırız

1 Like

Tüh bakalım belki denk geliriz benim bir sonraki 25 olur 2 haftada bir çağırdığı için

1 Like

Güzel geçsin inşallah benim aklımdaki tüm soruları sormadan cevaplıyor iyi bir doktor aklına takılanı sormaktan çekinme :pray::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Şuan yazarken bile kalçam ağrıyor. Ilk gebeligim ve 31 haftayim. Bu kalça agirisi nasil geceçek bilmiyorum. Yürürken yorulmaya basladim. Tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim. :pray:

1 Like

Kalsiyum ve magnezyum bu agrilara iyi geliyor benim fark ettigim d vitamini de etkili ben bu üçünü kullanmaya baslayinca ciddi olcude rahatladim doktorunuzun tavsiyesine gore bu takviyeleri alabilirsiniz

2 Likes