İzmir şehir hastanesi

Merhaba hanımlar İzmir şehir hastanesinde ayrıntılı ultrason yaptıranlar var mı? Hangi bölümden randevu aldınız nasıl oluyor kaç dakika sürüyor acaba ? Birkaç kişiden odayı karanlık yapıp duvara görüntü yansıttıklarını duymuştum böyle daha rahat tv izler gibi ayrıntılı ultrason izleniyormuş şehir hastanesinde böyle bir olanak var mı acaba

Ben İzmir şehir hastanesinde yaptırdım dediğin gibi birşey olmadı sadece kendileri bakıyor ekranı sana dahi göstermiyorlar yada bana denk gelen doktor öyleydi ve perinatoloji bölümüne alıyorsun randevuyu ama ilk önce kadın doğumun senin için yeşil alan açması gerek

1 Like

Özelden fiyat aldım 3500₺ dedi Karataş hastanesi ve madifema. Ayrıntılı ultrason için çok heyecanlıyım ben de görmek istiyorum ama özelde de fiyatı pahalı geldi kararsız kaldım

Kaç dakika sürdü ortalama hatırlıyor musunuz

Ben özelde yaptırdım ücret alınmadı detaylı için .

Nasıl ücretsiz hallettiniz biraz bahseder misiniz

En fazla 25 dk sürdü

Bende merak ettim nasıl ücretsiz yaptırdınız özel hastahane de

Gittiğim doktorum zaten özel bi klinik . Giriş ücreti alınıyor zaten . Ben burda okuduğum kadarıyla ucretlı olduğunu bılıyordum . Detaylı ultrasyona gıttıgımde ekstra bı ücret talep etmedıler . Anlatıldığı gıbıde 30-40 dk sürmedi . Maksımum 10 -15 dk sürdü

1 Like

Hangi hastaneye gittiniz peki

İzmir şehir hastanesi

1 Like