Islak mendil önerileri

Islak mendil stoklamayı düşünüyorum kampanyalarda sleepy natural yenidoğan almayı düşünüyorum temiz içerikli önerebileceğiniz ıslak mendil var mı ?

Sleepy öneririm ben kullanıyorum kaygan kremsi bir yapısı var tahriş etmiyor. Molfix izotonik sulu da kullandım o da güzeldi ama fiyatı çok abartmışlar gerek yok bence.Zaten ilk zamanlar çok sık bez değiştirmek gerektiği için pamuk pedler çok iyi oluyor ıslatıp ıslatıp silmek hem tahrişi önlüyor hem de hassas bebek tenine sadece pamuk deymesi bana güven veriyor naçizane bir öneri benim ki​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Evet e bebekten o şekilde pamuk almıştım lazım olur alt almada diye ıslatıp kullanım için sleepy önerisi çok alıyorum bende tercihimi ondan yana kullanacağım sanırım

Merhaba
Siz hangi ıslak mendili kullanmayı düşünüyorsunuz?
Stok yapmaya başladınız mı?

Temiz içerikli ıslak mendiller buldum
@ ayselsanslii

2 Likes

Dalinin ıslak mendilinide şimdi gördüm inan @cansu :sweat_smile:çok iyi bula bilirsen alcam inşallah

2 Likes

Sleepy bin organik pamuk olanını aldım ama Nasıl koku var mı hiç açıp bakmadım doğrusu :confused:

2 Likes

Ben kendime bile alibca açıp kokluyorum ,napiyim ona para veriyorum sonucta, iyi olmasını bilmem lazım degilmi.
Bebekdede inşallah sampuani falan koklayacagım, aşırı mentol koku koyuyorlar bazilarini icine kokusu insanın burnunu deliyor sanki o kadar ağır bir kokusu oluyor içine çok vurduqları için .
Bence koklayip almak gerek her şeyi

1 Like

Koklayınca içeriğini anlayamıyosun sadece koklamış oluyorsun zaten hoş bir kokuysa cezbediyor. Yıkayıp kullacağım için benim için kokusundansa içeriği daha önemli

1 Like