Ishal kan pıhtılaşma

Merhaba anne adayları benim ilk hamileligim olduğu için korkularım çok var cuma günü tahlil verdim plt yüksek bu bir tehlikemi salı günü gidecem doktora ve ishalim var buda sıkıntı mı

Hamilelikte pıhtılaşma pek iyi olmuyor doktor baktığında büyük ihtimalle kan sulandırıcı verir size geçmiş olsun sağlıcakla kucağımıza alalım bebeklerimizi hepimiz Allah’ın izniyle :palms_up_together::baby:

1 Like

Amin Allah razı olsun inşallah

1 Like

Amin inşallah :palms_up_together:

İshali dikkate alın çünkü su kaybı yasamaniz tehlikeli olabilir. Bol sıvı alın patates ,muz falan yiyin geçmezse kesin acile gidin serum taksinlar.

Tm tşk ederim

Pihtilasmayi nasil görüyorlar anlamadim. İshal bazen bendede oluyor karin ağrısı sonra ama su gibi degil oyle

Kan testinde birimlerden biri oluyor pıhtılaşma ordan bakıp bilgi veriyorlar var yada yok diye

2 Likes

Gebelikte hat safhada isal yaşadım aşırı derece bı olduğu zaman on gün sürüyor gerçekten çok kötü bı his ben bu dönemi bağırsak florasını kefir ev yapımı yoğurt desteğiyle atlattım muz ve aç karnına bir kaşık kuru kahve içtim su ile direk ishali kesiyor aynı şekilde patates haşlaması bol su bana yardımcı oldu benim miğde bağırsak kanamasından suphelendiler ama ansildi ki bana verilen vitaminler yüzünden öldü şuan bir takviye gıda kullanmıyorum 16+4 olduk

Allah yardımcın olsun kardeşim bebegini saglikli bir şekilde kucağına alırsın hangi vitamin öldürdü bende korkmaya başladım

Öldü yazmışım ama yazım hatası :blush: oldu olacakti çok şükür bebegimin birşeyi yok 18. Haftadayiz şuan beni kötü eden decavit idi

1 Like