İlliadin kullanan var mı

Arkadaşım yaklaşık 10 yıldır illiadin kullanıyorum. İçeriğinde kortizon var ve hamile olduğum için bırakmak istiyorum. Ama çok dardayım burnum tıkalı ve deniz okyanus suyu ile yaramadı. Uyuyamıyorum resmen. Hamileliğin de illiadin kullanan yada farklı tavsiyesi olan var mı

1 Like

İliadin bağımlıklık yapan bi ilaç malesef burnun tıkalı diye kullanmaya başlıyorsun kullanmadıkça burnun tıkanıyor bi kısır döngü oluyor​:blush:bekarken çok kullandım ancak şimdi kullanmıyorum hamileler için burun spreyleri var istersen bi doktoruna sor

1 Like

Ben bir kaç kere kullanmıştım herhangi bir problem yaşamadım

Hamileligimin 4 ve 5. Ayını asırı hasta gecirdim oksuruk burun akintisi hirilti bana da illiadin verdiler kullandim ama uzerinde 7 gunden fazla kullanmayin yazıyordu sonra biraktim ama fazlasi illa ki zarardir ki onu yazmislar yani ne olur ne olmaz kullanmamaya calisin bence

Ben şuan kullanıyorum ikinci gündeyim bugün sinuzlerimi epey söktü hatta şuan tikantim akşam sıkmayı unutmuşum şimdi sıktım hemen. İnşallah beş gün sonra geçer. KBB doktoru verdi bana yeni. Hem kulak tıkanıklığı var hem sinuzlerim aşırı dolmuş baş ağrım vardı geçti çok şükür ama kulaklarımda basınç ve tıkanıklık ara ara maalesef oluyor :sleepy: Deniz suyunu ben epey kullandım ama hiçbir faydasını görmedim. Birde papatya buharı ile nane yağı masajini öneririm onlarda biraz fayda sağlıyor tıkanıklığa.

Yeni başlamışsınız dikkat edin çalışmayın ben yıllardır kullanıyorum. Şimdi hamileyim bıraktım ama çok zorlamıyorum özellikle geceleri uyuyamıyorum bir süre

Mentollu migren taşları var canım onlardan alıp burnuna ve alnına sürebilirsin

Geçmiş olsun bende aynı sekildeydim gece onu kullanmadigim zaman nesef alamıyordum sonra doktora gittim iki tane burun spreyi yazdı çok şükür 2 ay düzenli kullandım onları ve kurtuldum o bağımlılıktan