İçime kurt düştü!

Sağolun kızlar içim rahatladı biraz :cherry_blossom:Annelik böyle bişey işte hep yuregın ağzında rabbım evlatlarımızı bize bağışlasın sağlıkla kavuşalım inşallah :pray:t2:

Ben ilk oğlumda yaptırdım yirmi beş dakika yarım saat sürdü. Tek tek parmaklarına herseyine tek tek iğne gibi baktı anlattı. Hatta yuzunun resmini çekmeye çalıştı son 10 dakika yine 40 dakikaya yakın surdu bizimde. 15 dakika çok kısa bakmış bencede. Üçlü tarama testi yaptırdım devlette o bile yarım saat sürdü iki saatte sırf kalbine ışık geldiği için bekledim göremedi doktor diye bekle ara ara bakicam dedi görmem lazım dedi yani. Üzüldüm böyle bir olay yaşamanıza

1 Like

Vala bılmıyorum doktorum alanında çok ıyı çok da güveniyorum ama kısa surmesı kafamda soru işareti . Gıttıgımde bu durumu konuşacağım

Metin hocaya gittim canim sen

İhsan doru beye gittim ben ya

1 Like

Seninki yine uzun sürmüş kız Benimki ne kadar sürdü biliyor musun 5 dakika bile sürmedi hemen her şey çıktı güzel pozisyonda durmuştu cinsiyeti falan hepsi belli oldu canım :rofl::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

Bende detaylı ultrason için Erzurum’a üniversitesi hastanesinin özel doktoruna gittim 45 dakika sürdü banada dosya şeklinde verdiler

1 Like

Ya bende ona gitcektim benim doktor radyoloji dedi o sonra döndüm metin hocaya… sorun yokturr inşallah oda yıllardır yapıyormus bu işi

Evet bende giden arkadaşlarım vardı memnun kalmışlar direk oraya gittim. Devlette yer bulamadım direk ona gittim doğrusu başka yere hiç bakmadım araştırmadım. Memnun da kaldım açıkçası. Güzel raporunu da tuttu verdi. Umarım baştan sağma yapmamıştır

Ohhh ne güzel :joy:ben kafaya taktım kısa surmesını

1 Like

Benim çok hareketli olduğu için ölçüm yapamamıştı. Mesela ayak tabanına bakmam lazım ama durmuyor demişti dokorum. Baktığı yere tekrar bakması gerekmişti bunun için uzun sürdü

He valla :grin::heart:

1 Like

Aaa benimde bebis uyuyordu goremedi doktorumuz merdiven inip ciktim myve suyu ictim de hareketlendi :upside_down_face:

Sorun olmaz canım inşallah