Hormon değerlerim sizce nasıl?

Merhabalar ben iki düşük yaptım ve su an tekrardan hamileyim ilk degerim 18.72 çıktı 3 gun sonra tekrardan yaptırdım kan tahlili 81.5 çıktı acaba iyi mi perşembe günü 5 haftalik olacak heyacanim var sizce 3 günde bu artış güzel mi

Haftalara göre normal kabul edilen değerler böyle. Buna bakınca normal gibi gözüküyor.

• 3.hafta: 5 ila 50 mlU/mL.
  • 4.hafta: 5 İla 426 mlU/Ml.
  • 5.hafta: 18 ila 7.340 mlU/mL.

Perşembe günü alcağın değeri de yazar mısın canım buraya. Bakalım ne çıkıcak. Doktorun sana kontrolde en doğrusunu söyleyecektir.

1 Like

Cok teşekkür ederim iki düşük yaptım ondan dolayı korkum var biraz bunu da kaybetmek istemiyorum bana dua eder misiniz :palms_up_together:tabiki bilgi veririim size teşekkür ederim tekrardan

1 Like

Dualarımız seninle. İnşallah bu defa başaracaksın :muscle:

1 Like

Cok Teşekkür ederim iyiki varsınız :heart:

Düşük yapmanın ne demek olduğu çok iyi biliyorum canım. Sen üstelik iki defa düşük yapmışsın. Morali iyi tutmaya çalış. Sen güçlü bir kadınsın. Bu sefer inşallah olur :pray:

1 Like

Allah sizden razı olsun gerçekten içimi rahatlatiyorsunuz :palms_up_together::heart: beni duanızdan eksik etmeyin benimde dualarim hep sizinle :heart::palms_up_together:

1 Like

Daha önce çok gördüm ve duydum. Arkadaşlarımdan da üst üste düşük yapan biri olmuştu. Üçüncüsünde nur topu gibi bir kızları oldu :grinning: sende hep iyi düşün ki iyi olsun. Senin moralinin şu an iyi olması çok önemli.

1 Like

Sizinle konuştukça daha da iyi oldum teşekkür ederim :heart::heart::palms_up_together: inşallah nasip olur :palms_up_together:

1 Like

Merhaba, benim de 1 düşüğüm oldu. Tıbbi genetiğe gittik. Pıhtılaşma yatkınlığım olduğunu öğrendim. Şimdi ikinci gebeliğim. 3+5 haftalıkken oksapar 4000lik kullanmaya başladım ve betahcg 41 ile hamileliğimi öğrendim. Doktor tekrar düşük ihtimaline karşı devamlı dinlenmemi istedi.

Biz hastaneye 2 saat uzaklıktayız, kanamam olursa ne yapayım diye sordum. Bana en büyük faydası bu oldu. 2 saatlik yol sarsıntısının büyük bir etkisi olacağı için kanamam olursa 200 mg progestanı fitil olarak uygulamamı istedi.
8+4de siyah kahve rengi akıntım oldu hemen doktorun dedigini yaptım. Hem de aradım bilgilendirdim.
Rüyamda hep bebeğimin kalbi atıyor mu diye ölçümler yapardım.
Şimdi 14+2 olduk.
Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

2 Likes

Amin inşallah sizinde sağlıkla bir sekilde kucağınıza almak nasip olsun :palms_up_together: Rabb’im bizlere bağışlasın evlatlarımızı dua eder misiniz bana bende seni icin hep dua edicem :heart:

1 Like