Hayalinizdeki meslek neydi, ne oldunuz ? 元

Merhaba han覺mlar :sun_with_face:

Hayalinizdeki meslei mi yap覺yorsunuz yoksa baka bir meslek mi yap覺yorsunuz ?

Angry Ilker Ayr覺k GIF by TRT

Dr olmak istiyordum. Paramedik okudum. imdi de g羹venlik olarak 癟al覺覺yorum:face_with_hand_over_mouth::sweat_smile: Hayat oradan oraya vurdu beni de:blush:

1 Like

Vay be, 癟aban覺za hayran kald覺m :star_struck:

1 Like

ocukken haber spikeri olmak istiyordum. Daha sonra s覺nava haz覺rland覺覺m d繹nemde hedefim psikoloji okumakt覺. Hayallerle hayatlar pek uyumad覺 iktisat okudum. imdi bankac覺y覺m mesleimi de 癟ok severek yap覺yorum :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Mesleinizi severek yapman覺z ne ho :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Oyuncu veya GH tarz覺 yerlerde olmak istiyodum muhasebeciyim :joy:

1 Like

ok ey istiyordum meslek olarak.

En 癟ok istediim yazar olmakt覺.(air) Hala yaz覺yorum iirler ama ,tan覺nm覺 air olamad覺m,繹ne 癟覺karan olmad覺.

Birde en 癟ok 繹retmen olmay覺 癟ok seviyordum. Okumad覺m diye olamad覺m.

imdiki hedefim baka inallah olurum oda hayal olarak kalmaz.

1 Like

Ya覺n k羹癟羹k daha, hala 繹retmen olabilirsin

1 Like

Vayyyy oyuncu ha :grin:

niye kadar tiyatrodaydim oyunculuk taklit yeteneim var ve 癟ok severek yap覺yorum :joy: abim ablam a癟 gezersin sa癟malama dediler de muhasebeci olduk :joy:

2 Likes

Korede medya sektorunde yer almak istemistim dizi film cekim setleri,yonetmen olmak istemistim yani kisaca kamera arkasi istemistim ama korece ogretmeligi okuyorum ve kore dili tercumanligi yapiyorum :sweat_smile: tabi cocukken ve gencken ki hayalleri de saymazsak :grin::sweat_smile:

2 Likes

Kafama hep doktor ol doktor ol diye psikolojik basq覺 uyqulad覺lar. Hayelim sand覺m oldum:rofl: mutlumuuum mutluyum beyeniyorum.amma daha baka hayeller kura bilirdim. Yani mesala teknoloji y繹n羹ml羹 filan. f 癟ok da 繹nemi yok imdi. Ben zaten hasta bakan doktor olmad覺m. Labaratuarda 癟al覺覺yorum. Bu daha elenceli) u am 癟al覺m覺yorum.

1 Like

Anaokulu 繹retmeni olmak isterdim ama ev han覺m覺 oldum :rofl::joy:

2 Likes

Dis hekimi olmak isterdim sinif ogretmeni oldum

1 Like

ocuk geliimi okudum. retmen olmak istiyordum markette 癟al覺覺yorum :joy:

1 Like

ocuk geliimini lisede okudum sonra 羹nide iletme y繹netimi okudum muhasebeci oldum seni 癟ok iyi anl覺yorum :joy:

1 Like

Hayalimdeki meslek Polis olmakt覺 ama anaokulu 繹retmeni oldum mesleimi 癟okta severek yap覺yorum

1 Like

Akademisyen olmak isterdim edit繹r oldum :sweat_smile: ger癟i seviyorum iimi:heart:

1 Like

Ahhaha :sweat_smile:繹yle oluyor ya,eimde biznes idare etmeni okumu ama alakas覺 olmayan ilerde 癟al覺覺yor :melting_face:

1 Like