Hastanede 18. Gün 27+2 oluyoruzz

Bencdogurdum doguracam son 8 günüm onu daha çok merak ediyorim :face_with_monocle:

1 Like

Tiktokta paylaşmış evet inşallah dayanır biraz daha

1 Like

Yanlış hesaplamadiysam 28+2 bu gün

1 Like

Evet 28 haftalık olmuşlar bayramın sonunda 30 haftalık oluyormuş inşallah dayanır

1 Like

Hastanede zaman geçmiyordur kesin çok zor​:smirk:

1 Like

Selamm canım kızlar. :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: Son günlerde 2 gün iyiyim 3. Güne yine sancılanıyorum git gide daha da dozu artıyor sancılarımın ama çok şükür ki hala doğum olmadı :face_with_hand_over_mouth: Son günlerde ağrım olmadığı her an uyuyorum. 4 5 gündür bulantı ve kusma başladı iştahım kesildi sanki hamileliğimin en başına dönmüşüm gibi. Saat 00.00 itibariyle 28+3 oldukk :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts: Bizde durumlar böylee umarım sizlerde iyisinizdir :heart_eyes:

3 Likes

Bu arada pazartesi günü tam 1 aydır hastanede kalıyor olacağım. İnanamıyorum :pleading_face:

2 Likes

Ay deme öyle gerekırse 38 39 a kadar kal ama zamanında gelsinler :grinning: çok sevindim senin ve bebişlerin adına şükürler olsun

2 Likes

Kızlarına iyi olduğuna sevindim canım sağlıkla zamanında gelsin inşallah savaşçı prensesler sağlıkla büyüsünler inşallah

1 Like

Çook teşekkür ederim :heart_eyes::heart:

Aminn inşallah :heart_eyes: savaşçı prensesler umarım biraz daha savaşırlar :heart_eyes:

2 Likes

@Mevylinn inşaAllah savaşıp bu savaşı da kazanacaklar aklımız ve dualarımız sizinle :palms_up_together:t2::hugs:

2 Likes

Kız maşallah size… ne kadar güçlü bi üçlü oldunuz siz… inşallah daha da dayanacaksiniz…

1 Like

Çook teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

İnşallah canımm :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: Bugün tam 1. Ayımızı doldurduk hastanede. 4 haftadır direnmeye devam dualarınız ile :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

İnşallah biraz daha dayanabilirsiniz yaaa

2 Likes

Canım kızlar nasılsınız. :smiling_face_with_three_hearts: Biz minik kızlarımla bugün 29+1 olduk :heart_eyes: Hastanede aynı şekilde yatmaya devam ediyoruz. Sizde durumlar nasıl :two_hearts:

4 Likes

Doguruyorum :rofl:

2 Likes

Ay gerçekten mi

Galiba… sancılarım bayağı var… evde geçirmeye çalışacam… erkenden hastaneye gitmek istemiyorum

2 Likes