Hastalık ve doğal takviyeler

Arkadaşlar merhaba, dökülüyorum, her yerim agrio, üşüme, öksürük, baş agrisi, hafif bulantım var, daha 2 hafta önce antibiyotik kullandım, hem duanızı hem de önerilerinizi bekliyorum

3 Likes

Doğal takviye istiyorsanız bence propolis çok iyi geliyo bu nezle dönemlerinde felan yarı antibiyotik gibi zaten bitki çayı doktorum bana önermemişti düşük riskinden dolayı Allah yardımcınız olsun çok geçmiş olsun ama doktora gitmek size iyi gelecektir

2 Likes

Düşük riskim var zaten, bitki çayı içemiyorum, bal limon yapicam, aksam acile gidip tahlil yaptırsam iyi olacak sanırım, teşekkür ediyorum :pray:

2 Likes

Rica ederim :two_hearts:

2 Likes

Çok kötü bir salgın var bende geçen hafta geçirdim. Doktorum hiçbir ilaç vermedi pastil ıhlamur limon bal o şekilde toparladım. Terlemeden kendime gelemedim o yüzden terlemeye çalışın

2 Likes

Yorgan altındayım hala üşüyorum, aksam acile gididem umarım crp yükselmiştir.bel ve bacak ağrısı yaptı o yüzden endişe ediyorum. Ihlamur düşük riskini artırır mı acaba

1 Like

Artırıyormuş ya içme kan inceltici özelliğinden dolayı bende şimdi bakıp öğrendim

2 Likes

Ballı süt, kuş burnu ve limonlu Ihlamur ile atlatmaya çalışıyorum

1 Like

Ocean Propolis alabilirsiniz. Tamamen doğal ve zararsız takviye edici gıda. Gebeliğin ilk haftalarında grip olduğunda doktorum önermişti, bir gecede toparlanmıştım

Sadece ballı ljmon icebiliyorum o zaman.Acile geldim bakalım, serum taktılar, sonuç bekliyorum

2 Likes

Doktora danışayım, teşekkür ediyorum

1 Like

Sürekli dolanıp duran bir salgın hastalık sanki korona gibi ben daha hala atlatamadim 3 haftadır sürekli kendimi yeniliyor sadece bol dinlenme birde limonlu çay içiyorum başka bişey yok

1 Like

Evet, evde hepimize bulaştı.Bu arada kanda enfeksiyon değerim yükselmiş, bakayım ne diyecekler. Crp 12.96. ( 0-5) çok yüksek.mi acaba

1 Like

Geçmiş olsun acile gittiniz mi nasıl geçti hamileliğim boyunca benim de kanda enfeksiyon oranım hep yüksekti.

1 Like

Teşekkür ederim, gittim enfeksiyon var fakat ilaç vermediler hamile olduğum için, serum takip gönderdiler.Sabah kadar öksürükten helak oldum.cok yüksek degil çok şükür, crp 12.96, lokositte biraz yüksekti.Bakalm kendi kendime toparlamaya caliscam, kanım.birden 12 den 10 a düşmüş, mümkün mü böyle bir sey

2 Likes

Bazen olabiliyor. Benim karaciğer enzimim yüksek çiktı dahiliyeye gittim tekrar kan verdim normal seviyede çıktı. Cihazdın da etkisi oluyor galiba.

2 Likes

Anladım, doktoruma bir ara tekrar test yaptirmayi düşünüyorum ben de . Bu arada oksurmekten uyuyamıyorum, uyumayı geçtim, bebeğe bu kadar kasılma zarar verir.mi acaba, nasıl gecicek ilaçsız :confused:

1 Like