Hangi haftadasiniz bebeğinizin kilosu boyu kaç?👶🏻

Maşallah bebeğe, çok güzel beslemişsin demek ki :blush:

1 Like

Galiba öyle oldu ben kendim kilo alırım diyodum çünkü kilo almaya elverisli bir bunyem var su icsem yarardı :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Teşekkür ederim canım benim

Bizde 32.haftaya giricez 30.haftasında 1.300 dü kilosu :blush:

Abla benımkı nasıl acaba bugun gıtım 600 gr ve 35 cm boyunda dedı doktor yarın sekek yuklemesı ve detaylı ulturosana gırıyor uc hafta once 19 haftalıktı bır anda 24 hafta olmus normalmı 22 haftalık olması gerekmıyormu uc hafta once 19 ise kafam cok karıstı:face_with_peeking_eye::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Benım bebıs 18 haftalıkken 310 gr dı sımsı 24 haftanın ıcındeyız 600 gr​:sweat_smile:

Abla benımkı nasıl 24 haftanın ıcındeyız bır haftadır hastanede yatıyom kansızlıktan kan tatılar bugun ulturosanda 740 gr dedı doktor bana onden gıdıyor gıbı geldı gogrumu ne kadar onden gıdıyor 37 cm boyunda

16 hafta bitmek uzere 210 gram 24 cm dedi sizce normal mi bana sanki fazla geldi boyu 24 cm olabilir mi bi yanlislik mi vardir

35+2 de gitmiştim 2.674 gr 47 cmdi​:melting_face:

31+1 iken boyu uzun dedi söylemedi ama sizce kilosu nasıl 1583 kg dedi 1 hafta sonra tekrar gideceğiz boyunda öğreneceğim ben zayıf bir anneyim inşallah o öyle olmaz

29 hafta da 1380 gramdi artik martin ilk haftasi öğreneceğiz son kilosunu 31 hafta olduk :blush:

36+2 de 3kg 48 cm, ben gibi minik olacak galiba boyu​:face_with_hand_over_mouth: