Hamileyken dört gözle beklediğimiz şeyler?

Fastfood değilde aburcuburu çok özledim yaa özelliklede cips…

Sadece bebeğimi kucağıma almak istiyorum :heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Kaç kere ağladım yeter kusmak istemiyorum diye valla yazık kocam dök içini ağla diyor sonra da napalim elimizden bir şey gelmiyor diye teselli etmeye çalışıyor djhdjdjdjdjd

1 Like

Gecmis olsun canim. Benim de oyleydi doktoruma soyledim artik dayanamiyorum dedim. B grubu mide koruyucu yazdi. Pantpas adi. Zarari olmaz bebeğe dedi. Doktoruna bi sor istersen. Ben cidden cok rahatladim 3. Aydan itibaren kullanmaya basladim.

Yüz üstü uyumak yoksa çok şükür rahatsızlığım tiksinme falan da yok

Kızlar konu dışı ama sorum olacak 21 haftalık gebeyim az önce tam oturmak istedim karnına birden ağrı girdi basınç gbi asla oturamadım uzanamadım ayağa kalkınca sadece ağrım durdu 2 defa bu durum tekrarladı sizce neyden olabilir

Bebeğin baskı yapma sonucu oluyordur bence çünkü bende de oluyor

İlk defa oldu endişelendim inşallah sıkıntı olmaz teşekkür ederim :cherry_blossom:

Ballı ılık süt iyi geliyordu bana

Turşu, mandalina, portakal, mayalı poğaça ve çikolatada da mide yanması oluyor

Rica ederim canım hareketleri hissediyorsan bebeğin sorun yoktur inş tabi yine doktoruna danış gittiğünde

Banada pulcet verdi doktor ama zararı olur diye tereddüt ediyorum 3 4 kere kullandım iyi geldi hiç birşey şey fayda etmiyor mide yanmasına gaviscon kullandım fayda görmedim ve reflü hastalığı var hamilelikten önce pantpas kullanıyordum reflü için hamile kalınca bıraktım şuan 34+6 başka pulcet kullananlar var mı acaba

Gecmis olsun canim. Pantpası 3 ayri doktora sordum. Kullanabilirsin hicbir sorun yok dediler. B grubu oldugu icin hamileler kullanabiliyor dedi doktorum da.

1 Like

Yorumları okumadım Başlık cezbettide gelmek istedim kucagima alip anneligi resmen hissetmek icin can atiyorum :heart:

2 Likes

Dört gözle bebeğimi bekliyorum

1 Like

Allah razı olsun çok sağol rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi :palms_up_together:t2::baby:t2:

1 Like