Hamilelikte varis

Merhaba 10+4 haftalık hamileyim sol bacağımda yoğun şekilde varis var doktor doğumda riski olduğunu kalp damar hastalıklarına muayene olup ilaç kullanmami söyledi bunla ilgili bilgisi olan bu durumu yaşayan birileri var mı

Merhaba canım ben de de var aynı sorun kesinlikle varis çorabı giyeceksin dedi önceden de kullandığım için şimdi mecbur kullanacksın dedi kalp damar doktoru.ilaç filan vermedi.

Şekli nasıl oluyor acaba bndede var ama gebe kalmadan öncede vardı az… kan sulandırıcı kullanıyor musun

Pörtlek pörtlek dışarda benim damarlarım kan sulandırıcı da kullanmıyorum ayakta çok durunca filan iyce pörtlüyor damarlarım varis çorabını giyince agrı hafifliyor

Allah belasini versin bendeede var 31. Haftadayim her aksam agriyor oluyorum soguk suyla yikiyorum biraz hafifliyor @Rabia58 yogun derken siskin siskinmi deri altindami sadece

Boyle sis oluyor farkli oluyor damar sisiyor anlaesin buyuk ihtimal sendede varsa benim gibi yuzeysel vardir ama agri yapiyor @Senay

Aynen dokununca orası ağrıyor onun dışında şuan birseyim yok

1 Like

Soguk suyla yika veya buz koy dindiriyor azda olsa

26+4 haftalık bendede var hatta genital bolgemdede oluştu kalp damara gittim ultrason istedi Perşembe günü gidicem varis çorabı giy dedi ilaç vermedi doğumda ne riski varmış bişey söylemedi bana