Hamilelikte testler

Gen testibyaptirdiniz mi gerekli mi doktorumuz bize 350 dolar dedi bunu yaptirisak 3 ve 4 taramaya gerek yokmuş

Genetik test 12 bin diyorlar yapmalı miyim

Durumunuz müsaitse yaptırın

Bence yaptirma cocuk senin her ne olursa olsun

Her ne olursa olsun çocuğu kabul edip etmemekle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Bu testleri yaptıranların çocuklarını kabul etmeyecekleri anlamına gelmiyor. Olumsuz bir durum varsa bile kendilerini bu sürece hazırlamış oluyorlar. O yüzden durumu olanların bu özel testleri yaptırması taraftarıyım :cherry_blossom:

3 Likes

Durumunuz varsa yaptırın

Gen testi ne oluyor

Katılıyorum. Olay sadece o değil ki doğum anında müdahale edilmesi gereken durumlar olabilir NIPT test ve detaylı ultrason ile önden önlem alınmış oluyor.

Bilmiyorum ama şu ne olursa olsun doğur, çocuğu her türlü kabul edeceksin, her şey Allah’tan diyenlerden gına geldi. Herkesin gücü farklı, herkesin sınavı farklı. Böyle kesin kesin üstten konuşan annelere çok üzülüyorum.

3 Likes

@Damla1 @Semra007 ikinizde aynı konuda karasızsınız tanışmak ister misiniz

Açıkçası ben bu mantığı anlamiyorum. Evet çocuk her ne olursa olsun benim ama zihinsel ve fiziksel anamoli saptanan bir bebegi dünyaya getirmenin de ona haksizlik olduğunu düşünüyorum. Anne baba goze alıyor hadi, o çocuk oyle bir hayat istiyor mu? Empati yaptığım noktada ben ebeveynlerimi affedemezdim.

4 Likes

Simon Cowell Wow GIF by America's Got Talent

1 Like