Hamilelikte sırt ağırsı

33 + 2 oldum iki gündür sırt ağırım var çok yaşayan var mi bu haftalarda bu durumu ilk gebeliğim olduğu için bilinçli değilim :grinning:

Şuan 17 haftalık hamileyim ve sırt ağrılarım şimdiden başladı.diğer 2 hamileliğimde de erkenden başlayıp doğuma kadar sürmüştü.hamilelikte çok normal çünkü vücudun ağırlık merkezi değişiyo bebek büyüdükçe

25+4 günlük hamileyim bazen oturduğum yerden kalkamıyorum hele temizlik yaptıktan sonra çok kötü ağrıyor

gebelikte bel ağrısı da normal bir durum kızlar bende çok çektim hala daha çekiyorum yarın son buluyor bebeğimi kucağima alıyorum Rabbimin izniyle

1 Like

27+5 deyim bende evet bende de çok şiddetli olmasa da bel ve sırt ağrısı oluyor. Belime yastık koymadan oturamıyorum. Şikayetçi değilim halimden hepsi bebeğimden kaynaklı çünkü :smiling_face::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Sağlıklı saatli doğsun hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah :pray:

1 Like

Amin sizde inşallah :smiling_face_with_three_hearts::rose::kissing_heart:

1 Like

33+3 oldum. 1 haftadır felaket şekilde sırt ağrısı yaşıyorum :smiling_face_with_tear: Ağrı geldiği zaman hiçbir sey yapamıyorum direk uzanıyorum l.

Hayırlısıyla sağlıklı bir sekilde kucağına almak nasip olsun inşallah :pray:

1 Like

Amin inşallah

Hepimize nasip olsun sağlıkli bir şekilde kucağımıza almak​:heart::palms_up_together: