Hamilelikte saçınızı bekleyen değişimler

Orijinali burada yayınlandı: https://blog.mucizeanne.com/hamilelikte-sacinizi-bekleyen-degisimler/4533/

Hamilelikte saçınızı bekleyen değişimler arasında kalınlaşma, incelme ve dökülme vardır. Hormonal değişiklikler saçınızı etkileyerek daha kalın veya daha ince hale getirebilir. Bu yazımızda saçınızda olması beklenen potansiyel değişiklikler ve hamileyken saç bakımı hakkında bilgiler aktarıp, ayrıca hamilemeyken saç boyama zararlı mı? konusunu ele alacağız. Hamilelikte saçınızı bekleyen değişimler Hamilelikte saç kalınlaşması Saçınızın doğal bir yaşam döngüsü…

Erkek bebeğe hamileysen saçın hızlı uzar derler. Bence yanlış. Kız bebeğimiz olacak saçım yine hızlı uzadı. Hamileliğin güzel yanlarından biri bu oldu

@Vildan bence organik ve içeriği temiz saç boyasının bir zararı olmaz diye düşünüyorum. İlk defa boyatacaksan kolunda deneme yapmalısın. Allerjin olup olmadığını kolunda görmüş olursun. Ben de saç boyatmayı düşündün. Geçici dövmeye alerjik tepki vermiştim belki saç boyasında da bi tepki olursa diye erteledim.

Teşekur ederim. Canım yazdığın için. Bu aralar kendimi biraz fazla saldım gibi hisediyorum. O uzden biraz değişiklik olsun diye boyatmak istedim aslında. Ama böyle alerjik bi durum söz konusuysa. Beklerim napim
Zaten hamile kalmadan önce doktor hamile kalamazsın fln demişti. :kissing_heart:

@Cansu Ney sen kızmı bekliyordun tatlım?:thinking:

2 Likes

Evet başta doktor tahmini olarak kız dedi. Sonra erkek oldu :see_no_evil::grin:

2 Likes

Bir şok daha yaşadım :joy::joy::joy: @Cansu

1 Like