Hamilelikte Mide Yanması (Mide Ekşimesi)

Orijinali burada yayınlandı: Hamilelikte Mide Yanması (Mide Ekşimesi) | Hamilelik Blog
Hamilelikte Mide Yanması neden olur? Hamilelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir? Hamile iken mideyi ne rahatlatır? Gebelikte Mide Yanması Ne Zaman Başlar? Gibi hamilelikte mide şikayetleri hakkında bilmeniz gerekenler bu yazımızda.

1 Like

@Yusifin-annesi

@Giz9435 burdaki bilgiler sizin için faydalı olabilir :slight_smile:

@Tamella :blush:

@Mucizebebek2023

1 Like

:joy::joy::joy:

4 Likes

Happy Big Brother GIF by MOODMAN

Merhaba kizlar 7 aylik hamileyim mide yanması cok oluyo nasıl geçicek bi fikriniz varsa yazarmısınız

2 Likes

Baharatlı yemekler yememeye çalışın. Yoğurt iyi gele bilir. @Bebiss

Aramıza hoş geldiniz :smiling_face_with_three_hearts:

Aramıza hoşgeldiniz @Bebiss :blush: Burdan daha iyi bilgi alabilirsiniz

Teşekkürler

Tekrar hoşgeldiniz :rose: @Didem.Nursema da aynı dertten muzdarip. Benim anlamadığıma gòre yediğiniz bir besin mide yanması daha da arttırıyor onu bulun kesin

1 Like

Ben biliyorum salça beni çok etkiliyor bi de acı ikisine de aşığım mide yanmasından çekiyorum

1 Like

Bu benim kız Aynen Boyle Giceleri uyuyamiyorum yaa Hic bi şey yeyemuyorum Yanıyor Miydem :sob:

Mide yanması bu aralar bende de var çok fena :face_with_peeking_eye: çoğu yemekte salça oluyor nasıl dikkat edicez :smiling_face_with_tear:

2 Likes

Sohbetin basinda @admin 'imiz paylasmis tiklayip gönderiyi okuyabilirsin canim

Ben gavis kullanıyorum iyi geliyor bizim yemeklerimiz salçasız olmuyor tek yolu bu yemekten öncede sonra da ilaç kullanıyorum

1 Like