Hamilelikte magnezyum

Magnezyum kullananlar günde kaç kere içiyorsunuz? Etkisini ne zaman göstermeye basladi

Ben daha başlamadım doktorum verdi ama zaten demir ilacı içiyorum midem bulanıyor buda midemi bulandırır mı bilmiyorum üstelik hiç kramp vsde yaşamıyorum ben daha 13 haftalığım :pleading_face:

Magnezyum 3 ay sonra veriliyor ağrı kramp hissetmesen de test yapınca magnezyum eksikliği var dıye çıkıyor bnde öyle olmuştu magnezyum günde bir alınıyor tabi hastanın dozuna göre farkli normali günde bir

Benim 14. Haftamda baslamisti midemi hic bulandirmadi

1. Haftamda kramplar ve kasılmalar sonucunda verdi doktorum 1 yeterli gelmezse 2ye cikar dedi bebde 2ye cikardim simdi iyiyim yenden 1 indirsem mi acaba
1 Like

Kendini iyi hissediyorsn bire indir ebenle de istersen görüş öyle karar ver zaten pek de sıkıntı olcağını sanmıyorum olmadı kontrolün de gidersin tahlil fln yaptrırsın sonuca göre uygularsın bu arada snin magnezyum nasıl acaba portakal tadında mı suda eriyor mu yoksa toz şeklinde suya katıp mı içiyorsun

Benim ebem yok ya ebem beni aramiyo sormuyo :rofl:

Suya katiyorum oyle iciyorum toz limonlu

:sweat_smile::sweat_smile:gerçi son haftarda daha çok irtibata geçersin de sen ara sor :sweat_smile::sweat_smile:

Tamam kendini iyi hissediyorsan agrın olmuyorsa günde bir tane alman yeterli olur :smiling_face:

12.haftada basladım günde 1defa kullanıyorum 1 hafta kullandıktan sonra etkisini göstermeye başladı bende tamamen geçirmiyor ama hafifletiyor

2 tane ictiğimden beri iyiyim 2. Trimiser gectigim icinde olabilir magnezyum eksikligi oldugu icinde olabilir eskisi kdr cabukta yorulmuyorum ağrım yok

Günde 1 defa tok karınla

Doktorum yeterli gelmezse 2 içebilirsin aç veys tok fark etmez ama tok alman daha iyi mide bulantısı yapmaz dedi 1e düsürucem galiba

Yada doktorumu ariyım

Banada verdi doktorum sırtım ve kalçam ağrıdığı için suya karıştırıp içiyorum ama beni ishal yaptı bıraktım, pazartesi kontrole gidicem bir sorucam doğru düzgün kullanmadım

Bu akşam içmedim şuanlık iyiyim bakalım sabaha nasıl kalkıcam

16 haftadan sonra başladım günde 1 tane al dendi.