Hamilelikte egzama hakkında

Merhaba anneler eşimin el bileğinde egzama gördüm. Sizin hamilelikte egzama hakkında bi bildiğiniz var mı? 13+1 haftalık

Bebeğe bi zararı yok. Nemlendirici sürün. Çok kaşıntısı varsa kadın doğum doktoru krem yazar. Geçmiş olsun.

1 Beğeni

@Cansu benimde ellerimde egzama var eczaneden bir ilaç yaptırıp kullanıyorum bir tek o etki ediyor ama dr ilk üç sürmeme izin vermedi.

1 Beğeni

Geçmiş olsun arkadaşım benim bir haftada geçti ama eşimin elindeki egzama hala geçmedi. Çok kaşıntı yaptığı için arada bir kaşıntı kremi sürüyoruz. Sizin eczaneden aldığınız karışımın adı nedir

1 Beğeni

@Cansu belli bir isim yok canım eczacı kendisi bitkisel bir ilaç hazırlıyor ama içeriğini tam vermiyor eczanede satılanlar kortizollü olduğu için uzun süreli kullanılamıyor. Ama isterseniz istanbulda eczacı adını vereyim yollatabilirsiniz

1 Beğeni

Olur teşekkür ederim belki korgo ile gönderirler

1 Beğeni

@Cansu istanbul kartal kurfalıda hürriyet eczanesi eczacının adı Ertuğrul.

1 Beğeni

Teşekkür ederim

Rica ederim inşallah yardımcı olur bana tek ii gelen ilaç o oldu en son ellerimi filan hiç kullanamaz hale gelmiştim yemeğimi ablamlar yediriyordu banyomu bile ablamlar yaptırıyordu o kremle şuan bişey kalmadı ara ara çıkıyor ilacı sürüorum hemen geçior.

1 Beğeni

Aa o kadar çok ilerlediğini tahmin edemedim.
Geçmiş olsun
Stresten mi olmuş
Hamilelik zamanı hic bir hastalığa tahammul olmuyor :pensive:

Biraz stres ama en çok tetikleyen kimyagerim ben çalıştığım ortamdaki kimyasallar çok etkilemiş benimkini

1 Beğeni