Hamilelikte Başağrısı

Merhaba kızlar 16 haftalığım ama 2 aydır başağrısı yaşıyorum nerdeyse hergün böyle olan var mı ne yapmamız lazım … Gerçekten çok zorlanıyorum :no_mouth:

1 Like

Nane yağı ile masaj Buz uygulama Parol bana doktorum bunları önermişti buz uygulaması çok iyi gelmişti uykuya dalabiliyordum. Ne günlerdi beee :nerd_face: Şuan 35 olduk zaman çabuk geçiyor :joy: inşaAllah birinin faydası olur sana

1 Like

Bende migren var arvelessiz dışarı çıkamayan biriydim gebeliğin ilk 17 haftası sürekli migrenim tuttu çok zorlandigim zamanlarda parol flakon şeklinde yaptırdım onun dışında buz enseme şakaklarıma yapardım öyle gözümü açabilirdim ama şu an 20 haftadayim hergun tutan ağrım yok hatta 3 haftadır hiç yaşamadım

2 Likes

13+4 umTam 2 haftadir hergun bas agrisi cekiyorum bende tansiyonum dusuk cikiyo surekli tuzlu ayran icmekden şişdim oda fayda etmiyo bazen gozum cikacak gibi oluyo acile gittim normal dediler anca serum takip yollariz tansiyonum yuksekse sknti olur dedi siz tansiyon takibi yaptinizmi acaba tansiyon skntinizmi var

1 Like

Tsk ederim denicem … bilmiyorm ben normalde cok basim agrimaz ama hamilelikte boyle oldm buz uygulmasi denedim gercekten isey yariyo ama kalici çare olmadi bende :slightly_smiling_face:

Tansiyonumda sknti yok sürekli ölçtum bnde ondan zannettim ama degil umarim bi an once gecer cunku gercekten insani cok zorluyo :palms_up_together:

Bi gidin ihmal etmeyin allah korusun

1 Like

Aynı durumu bende yaşadım canım gerçekten çok kötü hergun ağrıyordu uyuyup uyanınca da geçmiyordu ama özellikle ıslak saç olunca daha kotu oluyor 22haftada geçmişti benim

2 Likes