Hamilelikte bacakta varis olanlar

Kizlar hamilelikte bacaklarinizda varis oldu mu ? Bununla ilgili ne yapabilirim bilgisi olan var mı?:thinking::blush:

Benimde bacaklarımda varis oluştu yağ sürüp masaj yapıyorum şimdilik doktorum varis çorabı kullanabileceğimi söyledi ama aşırı sıktığı için kullanmadım

Evet bnde duydum varis çorabını Perşembe doktora gidince ne yapabirm diye soracağım yag ne yağı kullanyrsnz​:thinking:

Zeytinyağı sürüp masaj yapıyorum

1 Like

Merhaba cnm bnm en buyuk sıkıntım suan bacağımda ki varis rahmime atti 2 dogum yapmstm onlar normaldi bu sezeryan olck Rabbm nasip edrse normal dogum yapamaycak kadar rahminde varis olustu suan kan sulandiri ve varis corabi kullsnrz Rabbim buyuk bklm 19 haftlik olduk

Bende de varis çıktı doktor varis çorabı önerdi. Bu varis çorabı neye göre alınıyor yardım eder misiniz? Bütün gün baktım. Kimisinde 1.kademe 2. Kademe yazıyor. Orta basınç hafif basınç vs. Var lütfen bilgisi olan yardım edebilir mi? 28 haftalığım

1 4 numara olarak var aya gore dedi eczaneci bsna bebek büyüdükçe buyuk beden alcgz

Sukur ki benm doktroum senin bacakaltndakiler varis degil cildin hassas oldugu icin rahim baskisindan ve ani kilodan dolayi olmus sikinti yapma catlak kreminden sür dedi