Hamilelik belirtileri

Merhaba kızlar ilk hamilelik belirtiniz neydi ve kaçıncı haftada başladı biraz bahseder misiniz :innocent:

2 Likes

İlk gebeliğimde tansiyon düşüklüğümden ve sigaradan tiksinmemden anlamıştım. Bu gebeliğim de zaten planlı gebelikti ama bunda da göğüslerimdeki feci ağrıdan anlamıştım :blush:

2 Likes

8 gün geciken adet ve beraberinde eşlik eden adet sancısı gibi sancı daha sonra sabah mide bulantısı ve kusmayla anlamıştım :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Ben öylesine test yapmıştım. Öylesine nasıl test yapılır ben de bilmiyorum ama arkadaşım gelirken erken gebelik testi getirmişti Almanyadan 3 tane. Regl’ine 4 gün kala yapın yazıyordu üstünde. Benim de aşağı yukarı o kadar kalmıştı. Bir sabah aldım elime ay bir yapayım dedim. Sanki oyuncak :rofl:
Çooookk silik ikinci çizgi çıktı algılayamadım. Arkadaşım bizde kalıyordu eşiyle. Benim eşim de işe gitmişti öğlen paydos edecekti.
Tam o sırada arkadaşım mesaj attı uyandın mı diye. Dedim çabuk gel bir şey oldu. Geldi.
Benim gördüğümü sen de görüyor musun yoksa bana mı öyle geliyor dedim, görüyorum ama çok silik yanlış olabilir mi ki dedi. Günlerden de cumartesi. Dedim çabuk hazırlan kadın doğum acile gidelim belki kan alırlar
Pazartesiye daha 1 yıl varmış gibi. Hafif de kasık ağrılarım var her an regl olacakmışım gibi.
Gittik almadılar tabi.
Diğer bir arkadaşım ertesi gün tekrar yap, bir tık daha belirgin olursa hamilesindir. Ama Aynıysa sıkıntı olabilir dedi.
Yaptım ertesi gün, gerçekten de daha belirgindi. Ay çok uzun oldu, geçmişte yolculuk yaptım geldim
Beraberimde sizi de sürükledim biraz :sweat_smile:
Kısacası hiç belirtim yoktu benim tesadüfen öyle öğrendim yani :sweat_smile:

5 Likes

2gün adet gecikmem oldu,eşim de sen hamilesin diye ısrar ediyordu ben de baya duugusallaşmıştım canım sürekli bişeyler çekiyordu regl olucam diye düşünmedim hamile ola bilirim

3 Likes

Ben ilk hamileliğimi bi haftada. Hissetmiştim nasıl bilmiyorum ama. Öylesine bi test yapıyım dedim Pozitif çıktı :grinning:. İkinci hamileliğim şu an 19 haftalık. Normalde 3 sene olmadı Doctor tüp bebek le olur sadece dedi zaten pülanlamıyodum. Ama doctora gidip her zaman kontrol oluyordum. Sağlık açısından ve her zaman aynı şey. Kendiliğinden hamile kalamassın dedi hep. Hiç tüp bebek denemedim ilaç ta kullanmadım.

Ve bu yılın bana getirdiği tek güzel şey bebeğim oldu. Ve bunu da öylesine hissetim ve test yaptım. Ve sadece. 1-2 haftalıktı :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 Likes

Merhaba.Bende adet sacisi vardi haqsızlıq vardi bide canim tuşu yemek isdiyirdi bende ay cikmisdi ben test yapirdim dedi onsuz adet olcam amma olmadi test yapdi gordum hamileymişem doktora gitdim 5 hafdalik hamilesin dedi

2 Likes

Sağlıkla buyusunler İNŞALLAH :palms_up_together:t2::innocent:

Bu da benim gibi heyecanla bebek bekleyenlere umut olsun o zaman belirti yokken 4 gün kala falan öğrenmişsiniz benimkine daha 11 gün var İNŞALLAH bana ve tüm isteyenlere de nasip olur bu duygu sağlıkla gelsin kuzucuk :smiling_face_with_three_hearts::heart:

2 Likes

Yaa MAŞALLAH bu kadar erken nasıl öğrendiniz :smiling_face_with_three_hearts:

İçime doğdu heralde :heart_eyes::grinning:

1 Like

Ay İNŞALLAH o hissi bende yaşarım 11 gün var daha adetime ama sanki 11 yıl :woman_facepalming:t2: test yapmak için acele etmek de istemiyorum 1 hafta kala, tahmini adet günüm ve tahmini adet günümden 1 hafta sonra yapmayı düşünüyorum İNŞALLAH çok bekletmez kuzucuk :see_no_evil::heart_eyes::heart::palms_up_together:t2:

2 Likes

İnşallah pozitif çıkar. Allah gönlüne göre versin :heart_eyes:

3 Likes

Amiiin Rabbim tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklıca nasip etsin İNŞALLAH :palms_up_together:t2::heart_eyes::cherry_blossom:

1 Like

Âminnnn inşallah Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin inşallah​:smiling_face_with_three_hearts::purple_heart:

3 Likes

Merhabalar
Ben 3. hafta farkettim
Reglime son 4 5 gün kala yani
İnanılmaz kasık ağrılarım ve ara sıra belime sıçrayan ağrılarım vardı geçmediği için test yaptım.Silik pozitif çıktı ve şuan 6 haftalık hamileyim

4 Likes

Merhaba @Merdane hoşgeldiniz :innocent:

1 Like

Merhaba @Cansu hoşbuldum :blush::bouquet:

1 Like

Sağlıkla gelsin kuzucuk darısı bizlere İNŞALLAH :innocent::heart:

2 Likes