Haftaya göre kilo :)

Ya tekrardan konu oluşturdum mu buraya da yazıyorum belki bir bilen olur ben 27 Mayıs hastaneye gittim Bebek o zaman 27 hafta 6 günlüktü benim hesabıma göre değil ama ultrason hesabında öyle çıktı Bir kilo 107 gram da kilosu vardı o zamana 7 Haziran tekrar gittim bugün için 28 hafta 3 günlük çıktı kilosu da 1 kilo 270 gram çıktı ya diyorum acaba ultrasonda mı sıkıntı var çünkü o hastanenin teknik servisinde sürekli sıkıntı çıkıyor hani muayene olduğum bile gözükmüyor yani e-nabız’a bile düşmüyor diyorum ultrasonda falan mı sıkıntı var bilmiyorum normalde 31 haftalık olması gerekiyor şu an 28 haftada gözüküyorum perşembe gününe randevu buldum bir başka hastaneye ilçe küçük olduğu için başka bir doktor da yok ben de farklı bir şeye gideceğim doktor bulma şansım da yok yani Ordu genelinde doktoru bulamıyorum ben benim gibi olan var mı acaba ben strese girdim aşırı derecede perşembe gününe kadar kafayı yerim yani karnım büyüdü biri rahatsızlığım yok beslenmeme çok dikkat ediyorum bebeğe kilo aldıracak gıdalar yiyorum genelde kendim zaten çok kilo almadım sadece karım bölgen büyüdü

Yani normalde 31 hafta olması gerekirken 28 hafta şu an ilk zamanlar hani gramı haftasına göre mesela yüksekti şimdi neden böyle olduğunu anlamıyorum doktora gidiyorum Bir sıkıntı yok bir sıkıntı yok diyor sürekli ultrasyon fotoğrafını istedi bugün ben de ona ilk defa yanımda götürmedim geriden mi geliyor bakalım diye karın çevremde falan da bir sıkıntı yok hani tahlillerime kadar hepsini kontrol ediyor Bir sıkıntı yok ama doktorun dedi ayına göre gayet normal ama dediğim gibi yani 100 gram almış kafayı yiyeceğim ya

Bende 22 haftalıkken gittiğimde 630 gr daha sonra 27 haftalıkken gittim 900 gr dedi 27+6 gözüküyordu ama üzüldüm az geldi bana dr kilosu normalmi dedim bana sadece bacakları ve başı 27 ye uygun ama karın 26 haftalık dedi ve normal falan da demedi alır dedi sadece verdiği cevaplar tatmin etmediğinden bende dört gün sonraya randevu aldım başka bi dr a görünücem kafam çok karışık

1 Beğeni

Maşşallah kuzulara bende kilo almaz diye korkuyorum ama iyi dedi herşeyi şimdiden çok ağır geçiyor bel ve sırt ağrısından duramıyorum

32 haftalık 1800 Gr

1 Beğeni

Ne güzel size söylemüşler bana söylemediler hiç kilosunu

1 Beğeni

İnşallah sıkıntı olmaz ya bn de Perşembe gdeceğim

2 Beğeni

15+1 70 gr

1 Beğeni

Bende 28 +1 perşembe günü doktorumuz 1.200 olms dedi :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bugn kontrolümüz vardı 34+4 2500 gram

1 Beğeni

Ağrılarınız çoğaldı mı? Benim belim sırtım sanki ayrılıyor çok rahatsız oluyorum akşamları

31+1 haftalık 1751 gram normal mi sizce kızlar

1 Beğeni

Maşallah bende iyi bende bugün gitim 30+4gunluk bana dedi 1400grmam cokmu zayıf sizce doktor bana birşey demedi

1 Beğeni

maşallah :heart: en son gittiğimde 32+5 di galiba 2 kilo dedi doktor normal oldugunu soledi

1 Beğeni