Grip ve hamilelik

Meraba arkadaşlar yaklaşık bı 10 gündür geçmeyen bı grip ve aşırı kuru öksürük hastaneye gittim burun spreyi verdiler . hamilelikten dolayı başka bişey demediler ama aşırı zorlanıyorum kaburgalarım ağrıyor öksürükten belki aranızda daha önce bu durumu yaşayan vardır .bebeğe bı zararı olmaz dimi 25 haftalığım .

Canım geçmiş olsun. Bol bol sıvı tüket c vitamini al tavuk suyu çorbası içmeye özen göster bol bol dinlen ballı süt iç sana da bebeğe de iyi gelir inşallah tez zamanda iyi olursun :cherry_blossom:

@Bskbyz cnm ya çok saol içimi çorbayla yıkadım vala daha kokusuna bile dayanamıyorum ama hiç fayda etmiyo bronşit var ondanmi bu polenlerden mi anlamadım

1 Like

Olabilir alerjik demekki çok geçmiş olsun kadın doğum doktorunuza da bir sorun isterseniz o faydalı bir yöntem önerir

Sordum sormaz olurmuyum beni göğüs hastalıkları uzmanına yönlendirdi fakat hamile Olduğum için bişey yapamadılar bol bol su ve c vitamini tüket dedi rabim yardımcım olsun çünkü gerçekten iyi değilim

1 Like

Çok geçmiş olsun tekrardan inşallah tez zamanda toparlarsın :cherry_blossom:

2 haftadir öksürüğüm vardı artik karin kaslarim yırtılmıstı oksurdugumde acidan kivraniyordum tek korkum gecmezse sezeryan olacagim dikislerim patlarsa diye dr um zencefil bal limon dedi gunde 4 5 kez bunu yedim karistirdim birde sicaksuya yaptim ictim 3 4 kez zencefil bal limonu cok sukur gecti arada cok nadir öksürüyorum tavsiye ederim

Teşekkürler deniycem ama gerçekten çok kötüyüm