Göğsümden süt akmış

Kızlar uyumuşum az önce bi kalktım sol göğsümden süt akıyor bide hafif sarı rengimsi 26+4 haftalık hamileym çok korktum kötü bir şey mi bu ne yapmam lazım

Bildigime gore soyluyorum skinti yok … sikmayin gogsunuzu bastirin geri gitsin yarinda doktora sorun simdilik korkmayin.

1 Like

Sağlık ocağında randevum var bugün orda soracam inşallah bi skntı yoktur ilk defa böyle bir şey yaşıyorum bide göğüs ucum yanıyor

Göğüsten sıvı gelirse doktor bastırma demişti bana. Renginin beyaz ve şeffaf olması önemli değil ama sarı beya kahverengi olması sıkıntılı bi durum olabilirmiş. Bence doktorunla bir görüş göğsünle asla oynama canım

2 Likes

Bak daha dogru bilgi doktor vermiş bu bilgileri korkmayin

1 Like

Acil vb. başlıkların kullanılması yasak diye biliyorum @admin :slight_smile:

2 Likes

@Selma1 kahverengi yada pembemsi, iltihaplı ve kokulu olmadığı sürece korkmanıza gerek yok bu çok olağan bir durum çoğu gebelikte olan görülüyor :smiling_face:

Rengi sarı şeffaf

Benimde öyle durup durup geliyor. Sıkmayın kendi haline bırakın

1 Like

Gayet normal göğüsler kendini doğum sonrasi emzirmeye hazırlıyor şeffaf veya sari beyaz gibi olabilir rengi bu güzel birsey ve dogumla birlikte baslayacak ilk sut en sifali sut sikmayin ellemeyin ayrica krem de surmemek gerekiyomuş uclara uyarmamak icin cunku doğumu tetikliyormus gebe okuluna katildm ordan bilgiler iciniz rahat olsun bwnde de ayni durum var ama 3.cocuk uzman oldum artık :laughing::laughing:

1 Like

Teşekkür ederim ne güzel Allah bağışlasın​:blush:

1 Like

Âmin sizinde

1 Like