Göbeğe göre cinsiyet tahmini

Kız Allah seni ne yapmasın daha Allah nasip ederse 40 haftaya kadar düşünemiyorum bile​:sweat_smile::heart::smiling_face_with_three_hearts:

Hemen belli olsun istedim :joy::joy: sonradan ağrıdan uyuyamıycam onuda biliyorum ama olsun değer :joy:

1 Like

Ayn öyle cnm alışırsın :sweat_smile::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Çocuğun içerde çok çiş yapıyor belliki :joy::heart_eyes:

Ondan mı oluyo ki :joy::joy:

1 Like

Göbek yana doğru yayiksa kız öne doğruysa erkek derler ya foto aldatiyo siyah olduğu için​:hugs::face_with_hand_over_mouth: sağlıkla gelsin inşallah :cherry_blossom::cherry_blossom::kissing_heart::kissing_heart:

Benim karnıma benzıyo :joy:kız diye düşünüyorum çünkü benımkıde kız :heart_eyes:

Benim karnımda böyleydi ve kız oldu :slight_smile:

Maaşallah bnm 37 haftalik karnim boyle bnm mi küçük sizinmi büyük anlamadim​:sweat_smile:

Çok teşekkür ederim :blush:

1 Like

Evet yanlarda var ve kız olabilir :blush:

1 Like

Allah bağışlasın inşallah bende kız hissediyorum

1 Like

Benim büyük çünkü daha küçüğüz :innocent:

Ha bu arada bnce sizin erkek yazarsiniz buraya ogrenfiginizde tahminim tutacakmi merak ettim anlamamda icime oyle dogdu​:sweat_smile:

Tamam sizide etiketlerim :blush:

Benim göbeğim de böyle herkes erkek diyor ama doktor en son kız dedi göbek şeklinden tahmin doğru çıkamayabiliyor.bu arada elbiseniz çok güzel nerden aldınız ben böyle şeyler bulamıyorum hiç:sweat_smile:

Göbeğe göre kız gibi hissediyorum ben :blush: valla 2 yıl önce burda bi mağazadan aldım yanılmıyorsam fulla isminde bi mağazaydı

Anladım teşekkür ederim,hakkınızda hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da fark etmez​:blush:

1 Like

Aminn inşallah ilk gebeliğim o yüzden hiç farketmez

1 Like