Geri sayım başlasin🤩

Giderseniz haber verin bana da bide bebek kanala düştü mü bana hemşire göbeğin inmiş dedi sanki kirkini beklemez bebisim

Elbette yazarım bu gittiğimizde normal doğum pozisyonunu almış dedi doktorumuz

Özele mi gidiyorsunn

Evet hastane değil ama özel muayenehanesi var doktorumuzun

Ahhh ne güzel benim olduğum yerde maalesef özel hastane yok çok zorlaniyoruz doğumda rabbim muhtaç etmesin kkmseye o derece korkuyorum :worried:

Allah’ın izniyle bir şey olmaz içinizi ferah tutun :smiling_face_with_three_hearts:

Sizin kontrolünuz ne zaman

Canm 3 gün snra gitmem lazm normalde

Muz, yumurta,kuru yemiş, sabahları peynir, gün içerisinde kabak çekirdeği,süt, ceviz bunları tüketiyorum öncesinde de aynı besleniyordum bebişin kg için ama biraz azaltmıştım kendim çok kg aldım diye de 1 hafta sonraya tekrar çağırdı bu sefer baya baya yiyorum bakalım fark edecek mi :blush:

Sizde almıyor diyorsanız bu şekilde kontrole gidene kadar beslenebilirsiniz birde bazen ölçümden ölçüme de değişiyor 500 gr eksik söylüyorlar doğumda fazla çıkıyor çok takmayın

Çok iyi yapion canm bende iki haftadır bu düzeni bozmustum tüm emekler boşa gitti dedim resmen kilo almadığını öğrenince başa döndüm ama değer :relieved::cherry_blossom::cherry_blossom:

Öyle düşünmeyin ölçümler de yanılma payı oluyor diye çok duyuyoruz :smiling_face_with_three_hearts:

Biliyorum canım benim Allah sağlıklı bir şekilde kucağımiza versin bebişimizi ben uyuyorum herhangi birşeyde lütfen yorum veya msj atın beklerim :heartbeat:

1 Beğeni

Allah rahatlık versin hepimiz sağlıkla huzurla kavuşalım bebiklerimize

Evet kuzum bugun dogurdum

1 Beğeni

Hadi gözün aydın Allâh analı babalı büyütsün lohusalığın hayrlı olsun :tulip::blush:nasılsın bebiş nasıl @Pınar21

1 Beğeni

85 kaldı :face_holding_back_tears:

Cok sukur iyi kuzum

Sezeryn mıydı normal miydi cainısı i/@Pınar21

Normal olsun dedik sancim vardi acilmam yoktu suni sanci verdiler 24 saat cektim suni sanci yine de yok acilmam olmadi sezeryana aldilar sezeryan oldum