Genel anestezimi diger anestezimi iyi hanimlar

Sizce hangi anestezi bebek icin iyi kizlar?

Anestezi genel olarak bebek i├žin iyi de─čil normal do─čum imkan─▒ varsa tercih edilmemesi gereken bir olgu. He e─čer normal do─čum i├žin anne uygun de─čilse doktor en iyi olan i├žin y├ÂnlendirecektirÔÇŽ ┼čahsen belimde platin var buy├╝zden normal do─čum yasak ama platinden ├Ât├╝r├╝ belden uyusturmada yapamayacaklarmis. Yani bu sorunun cevabi doktorunuzda :sunglasses::heart:

1 Like

─░lk gebelikte genel yaptilar cok memnundum ama ikincide bu doktor belden uyusturmak daha iyi dedi ondada cok sikintilar oluyormus diye duydun @H├╝manurun_annesi

1 Like

Bak doktorun ├Ânermis iste ├Ânerilmesi gerekeni :wink: ne s─▒k─▒nt─▒ olcakki cocugun daha gobek bagi kesilmeden koynuna koycaklar cennet kokusunu duycanÔÇŽ gecen gece kuzenim genel anestezi altinda sezeryan olacagini duyunca yazik cocuktaki ilk o misk kokusunu alamican silip odaya getirdiklerinde o ilk kokusundan eser kalmiyo demisti cokta sorgulamamak gerek hersey eninde sonunda olacagina varacak

Anestezi sonunda yuruyemiyormussun sonradan agrin cok oluyodmus

Diger sezeryan sorasinda kalkip damatm─▒ oynuyomusuz.? :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Yok sonraainda ya gunler sonra kiz

Kafaya takcak seymi yok bacim yaa doktor ne diyosa yaptir gitsin olede kescek bolede kescek :rofl::rofl::rofl:

1 Like

:rofl::rofl::rofl::rofl: tm canim senin nezaman dogum

14agustos dedilerde benim sanci cekmemem lazim bebegin asagi dusmemesi lazim felc riski olusur ozaman 14agustos bana 39.haftam oluyo beklemem ben okadar maks 38de gerekirse ozelde cart diye kestirir cikarttiririm tirsiyorum zate

2 Likes

Benimde 15 ag. Ama doktor 5 agus. Alacak nasipse

38 tamamla alacagim dedi

Aha senden once dogurmam lazim :sunglasses:

1 Like

:rofl::rofl::rofl: saglikli olsunlarda varsun erken dogur

Sorunlu gebelik sonucunda devlette mecburi sezeryan oldum. Anestezi uzman─▒ sordu genel mi istersin belden mi uyusturalim diye. Ben psikolojim bozulur diye genel istedim. Bebe─či emzirme a├ž─▒s─▒ndan ve s├╝tun gelmesi a├ž─▒s─▒ndan belden iyi oluyormu┼č diyorlar ama bence alakas─▒ yok. Belden uyu┼čturma yapt─▒ran arkada┼č─▒m─▒n 40.dan sonra s├╝t├╝ ├žo─čald─▒ benim ayn─▒ g├╝n s├╝t├╝m vard─▒ yani. ├çok ┼č├╝k├╝r genel anestezi sonras─▒ bir sorun ya┼čamad─▒m. ┼×imdi de genel yapt─▒raca─č─▒m.

1 Like

Hepimiz hayirlisiyla alalim bebeleri kucagimiza daÔÇŽ kuzenim gecende beni baya uzdu ama :frowning:

Benimde ilk gebelik seninki gibiydi ama simdiki ikincide doktorum belden uyusturma yapacagim bebege ilac gitmesin dedi bilmiyorum belden uyusturulanlarin cogundaki sikayet sirt agrisi karsi komsumda oldu yeni dogum yapti bir ay oluyor hala sirt agrisi varmis @Yuki

1 Like

Ya bana da ├žok s├Âyl├╝yorlar ├Âyle yaptir diye. S─▒rt a─čr─▒s─▒ bende de oldu ama ama hamileli─če ba─čl─▒ dedi doktor. Kaslar─▒n k─▒salm─▒┼č dedi egzersiz ├Ânermisti ozaman. Yani s─▒rt a─čr─▒s─▒n─▒n anestezi ile alakal─▒ oldu─čunu pek d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Ama korkuyorum ya o ana ┼čahit olmak ne bileyim :relieved:

Ben spinal tercih ettim ├žok da memnun kald─▒m can─▒m sezeryan hikayemi okuyabilirsin

1 Like