Gece 12 den sonra yeni haftay─▒ bekleyenler ­čśÇ

Yeni hafta detaylar─▒n─▒ g├Ârmek i├žin gece 12 den sonra uygulamaya huc├╝m eden anni┼čler kimler bakal─▒m :grinning:

3 Likes

Beeeen :sweat_smile: cidden d├Ârt g├Âzle yeni haftay─▒ bekliyorum. Gece 12 den sonra hemen okuyorum annedeki de─či┼čimleri, bebekteki geli┼čimleri tek tek :sweat_smile: bence kafana g├Âre gecememek cok iyi bi ├Âzellik olmu┼č :+1:t2:

4 Likes

Bende bunu annelere soracakt─▒m. ─░leriki haftalar─▒n bir gizemi olsa daha g├╝zel de─čil mi? Yoksa sonraki haftalar─▒ g├Ârme ├Âzelli─čini ekleyebilirim de :slight_smile:

1 Like

Ben gizemli olmas─▒ taraftar─▒y─▒m. Heyecanla bekliyorum bir sonraki haftay─▒ :hugs:

2 Likes

Ben en ├žok s─▒radaki meyve sebzemi merak etti─čim i├žin blog k─▒sm─▒ndan bak─▒yorum.
Hafta zamanim gelince haftam b├Âl├╝m├╝nden okuyorum.
Hepsini blogdan okursam gizemi kalmaz dedim
Doktor randevumuzdan ├Ânce bazen e┼čimle ├Âd├╝ll├╝ tahminlerde bulunuyoruz ÔÇťsence bebe─čin kilosu boyu ka├žt─▒rÔÇŁ ben ├žakt─▒rmadan randevu haftama denk gelen haftay─▒ bulup boy kiloya bak─▒p kopya ├žekiyorum. :innocent:

Tabiki benn.yeni haftaya girdigimde diger haftami bekliyorumÔÇŽ┼č├╝k├╝r art─▒k 20 haftama az kaldi kendimde ┼čokum ne ara oldukÔÇő:pray::pray::pray::pray:├žok ┼č├╝k├╝r

1 Like