Gebelikte yatış pozisyonu

Merhaba hamişler 28. Haftadayım doktorum sola yatmamı istedi fakat sola ve sırt üstü yatarken sanki nefesim kesiliyor gibi hissediyorum. Ve uyanınca kendimi yarı yüz üstü buluyorum bebege zararı olurmu sanki onu eziyor hissine kapılıp sonra uyuyamıyorum :confused: sıcaklarda başladı çok bunaltıcı oluyor

Bisey ollmaz cnm akışına bırak sen sag yada sol uykuya dal artık ne oluyorsa bisey olmaz :hugs::blush:

Merhaba, hamile yastığı alıp onu kullanabilirsiniz bence. Sol tarafa dönükken yastık bacak aranızda ve karnınızın altında olacağı için daha da çok karnınızın üstüne doğru dönemeyeceksiniz muhtemelen. Henüz 18 haftalık gebeyim, ben de bazen karnımın üstüne yatmış buluyorum kendimi. Henüz problem olacak haftada değilim ama birkaç haftaya dediğim gibi yastık almayı planlıyorum.

Oda aklıma geldi ama 2 3 ay için gerek duymadım bacaklarımın arasına normal yastık koyuyorum o rahatlattı ama bu defada terletiyor :joy: bir bitmedi derdimiz

Ben hamile yastığı aldım hamileliğim boyunca kendime yaptığım en iyi şey doktoruma sordum bende bana sen zayıf olduğun için bir sorun olmaz istediğin gibi yatabilirsin dedi :joy:

:joy: kendimi gördüm biran :heart_hands: 29+4 hamile yastığı ve evde ne kadar yastık varsa hepsi bende :joy: bazen bende yüzü koyun yatarken bebeğimin tekmeleri ile uyanıyorum. Diyor ki sıkıştım düzelt kendini :smiley::smiley: Bende hiç uyuyamıyorum. Akşam 10 da yattım 12 de kalktım şuan saat 03.16 hala uyanigim. 4 gibi uyusam sabah 7-8 gibi, 4 yaşında oğlum var o uyandırıyor. Sonra akşama kadar evde koşturmaca böyle geçiyor yani. Allah kolaylık versin inşallah hayırlısıyla kucagimiza alırız bebisleri​:two_hearts:

Ben 34. Haftadayım hep kendimi arkası üstü yatarken buluyorum​:face_holding_back_tears: ne sağ ne sol alıştıramadım kendimi