Gebelikte ishale ne iyi gelir?

Gebelıkte ishale ne iyi gelir ? Bilen var mı . 3-4 gun oldu gecmedı

1 Like

Benim de aynı sorunum var,sıcaklardan mi kaynaklanıyor acaba?

1 Like

Ay hiç bilmiyorum . Kullanılan ilaçlardan dıyolar ama bı fıkrım yok benimde

1 Like

İshal için muz, kola ve 1 tatlı kaşığı Türk kahvesinin üzerine 4-5 damla limon damlatıp suyla yutmak iyi geliyor. Ama gebelikte ne kadar etkili olur bilmiyorum.

1 Like

Ay kola içmiyorum . Muz yıyorum ama bı degısıklık yok

Aslında ishali birebir kesen Türk kahvesını limon tuzuyla kaynatıp içmek . Ama hamıleyken herseyı yapamıyoruz

Kuru türk kahvesinin üzerine 4 yada 4 damla limon birebir canım yada muz ikisinden biri bendede 1 ay önce isal sıkıntısı vardı ben muz olmadığı için türk kahvesinin üzerine limon sıktım hemen kesti Allah şifa versin

1 Like

Yarın deneyeyım çok sağol canım :cherry_blossom:

1 çay kaşığı şeker 1 cay kaşığı tuz yarım cay bardağı su iyice eriyene kadar karıştırın icin üzerine su içebilirsiniz tadı kötü bizi annem bununla büyüttü günlük tükettiğimiz seyler zarari olacağını düşünmüyorum

1 Like

Merhaba magnezyum kullanıyor musunuz? Eğer öyleyse ishal yapabiliyor çünkü türk kahvesinin üstüne nar ekşisi dökün birazcık yiyin biraz tadı tuhaf oluyor ama geçiyor bide bolca sıvı tüketin zaten hava sıcak bir de ishal iyice dehidrasyona sebep olur ya da limon tuzu yiyebiliyorsamız eğer 2 3 tanecik ağzınıza atıverin :tada:

1 Like

Bnde de vardı muz patates kayısı fln hiç bir sey kesmedi İshal için reflör DİE toz bi ilaç var hemen kesiyor bence hemen alın fazla sıvı kaybetmeyin bebisiniz için

1 Like

Denicem bunu da canım sağol :cherry_blossom:

Evet magnezyum kullanıyorum dedıgınız gıbı ondan da olabılır . Limon tuzunu şimdi deneyeceğim normalde çok severım :blush::blush:

Ayy ilaçlara yönelmek istemiyorum, geçmezse doktorla konuşacağım

1 Like

Muz ve patates haşlaması yiyin

1 Like

Teşekkür ederim bunu da denıcem

Bi doktora görünün 3 günü geçmemesi gerek ishalin normald çünkü

1 Like

Sıvı kaybetmemeniz gerekiyor ama

Bnde aldım sadece bi tane suya katıp içtim artık kullanmaya gerek kalmadı

1 Like

Sari leblebi kesiyor. Benim en buyuk sorunum ishal

1 Like