Gaziantep doğum

Merhabalar gaziantep de önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı?

1 Like

@gaziantep-anneleri ??

Hatem hastanesi nazire hanıma gidiyorum çok memnunum :cherry_blossom:

Hatem Yılmaz Genco hocamızda çok ilgili

Ben ilk muayenemde hatem’de nazire hamıma gittim sonra pişman olup, dışarda Özlem Borazan’a gitmeye başladım. 6 aydır ona gidiyorum çok memnunum. Bütün mesajlarıma cevap veriyor. Klinikte çok güzel ilgileniyor ve güler yüzlü. Nazire hanıma saatlerce sıra bekleyip üstüne sıra sordunuz diye sekreterinden azar yiyorsunuz. Araya randevusuz hastalar alıyorlar. İçerde ilgilenme süreleride 5 dk falan. Onda doğum yapan akrabalarındanda pek iyi şeyler duymadım açıkcası.

Öyle mi ben bı sorun yaşamadım çok ilgileniyor muayene süreside benim baya uzun sürüyor herşeye bakıyor bilgilendiriyor evet bekleme süresi uzaya biliyor o da çok tercih edilmesinden dolayı sabah en erken saate alınca bir sorun olmuyor

1 Like

Nazire Öztürk ben hiç beğenmedim benim bebişe yapışık ikiz demişti

Bende ncr de emel peri Canbolata gidiyordum doktorum çok iyi ama hastane berbattı

Ncr de ne gibi sıkıntı yaşadınız?

Doğum ücretini sordunuz mu. Ben de bugün araştırdım. Çok methetti arkadaş. Doğum paketini bilmiyorum dedi

Bende bilmiyorum doğum ücretini

Ebesi çok iyiydi ama hemşireler ilgli değil sancı çekerken yataktan kalkamıyosunuz kaldırmıyolar sürekli yataktasınız yürümek için 4 kere hemşire çağırdım 4 ünde de gelmediler sadece serum için geldiler bakıp gittiler sezeryan oldum ondada anestezi doktoru iyi değildi iç karnımı yırtıklarını felan her şeyi hissettim anesteziyle alakalıymış bebeği göremedim kendime 1 saatten uzun sürdü kendime gelmem kızımı hemen göremedimok fazla ilgisizlik var bir daha doğum yapacak olsam bossana gitmeyi düşünüyorum

Hangi hastane doğım yapıyor ve muayene ücreti nedir peki

5/6 Hastaneyle anlaşması var ben liv’i istediğim için diğerlerini sormadım malesef. Kendisinin muayene ücreti geçen hafta 1700 oldu

Hangi hastane ler peki