Galiba ikizlerim dünyaya gelecek 25+2

Yaa canım benimmm inşallah :smiling_face_with_three_hearts: inan ki bende 28e razı hale geldim. Doktorum 1 gün bile kalsalar 1 gün bizim için kar diyor

2 Likes

Dualarımız seninle allahın izniyle herşey yoluna giricek sen kendini sakin tut demesi kolay biliyorum ama senin stresin en büyuk etken burda , çekim enerjisi öyle düşün

3 Likes

Dualarımız sizlerle canım inşallah dilediğin gibi olur rabbim saba bağışlasın inşallah :pray:t2:

1 Like

Teşekkür ederim kızlar. Gece yine düzenli sancılarım oldu şükür ki şuan ilaçlar ile durdurulabiliyor. Az, önceki nstde yine sancım çıktı ama düzenli değildi. Doktorum ile görüşünce herşey daha netleşir çağırmasını bekliyorum.

2 Likes

Yaa canım benim… Allah yardımcınız olsun… ben inanıyorum sende bebeklerin de çok güçlüsünüz ve çok iyi olacaksınız… :revolving_hearts:

2 Likes

@Mevylinn lütfen kötü şeyler düşünme sadece dua et, bizimde dualarımızdasın Rabbim evlatlarını sana bağışlasın hayırlı vakitte sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :palms_up_together:t2::two_hearts:

2 Likes

Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

1 Like

Teşekkür ederim kızlar :white_heart: İlacın bir tanesini kestik takip yapacağız. Yarın da diğer ilaçta doz düşümü yapacağız. İnşallah sancım kesilirse evimize gideceğiz. Şu an sancılarım yok gibi neredeyse :white_heart: Tekrar 2. Doz ciğer geliştiricimi olacağım az sonra.

4 Likes

Oh cok sukur insallah zamaninda gelsin bebisler 🩷:pray:

2 Likes

Şimdi nasilsin canım merak ettim.seni

1 Like

Zamaninda sağ salim kucagina al canim kizlarini inşallah dualarımız seninle :green_heart::four_leaf_clover:

1 Like

Hiç korkma endişe etme allahın izniyle yaşayacaklar güzel anılarınız olacak benim bi hastam vardı tüp bebekle ikizlere hamile kaldı senden daha küçüktü haftası şimdi görsen bir güzeller bi tatlılsr maşallah zor bir süreç olacak ama değecek.

1 Like

Sanırım biraz kafam rahatlayınca bende gevşemişim bi uyumuşum kızlar bayılmış gibi. 2. Doz ciğer geliştirici iğnemizide olduk. Şu an durumumuz ayrı son nst de 3 4 adet minik sancım çıktı yani öncesine göre iyi bir sonuç :smiling_face_with_three_hearts:inşallah aksilik olmazsa herşey güzel olacak sizlerin dua ve desteği sayesinde

3 Likes

Canım benim herşey çok güzel olacak Allah’ın izniyle.O sancilarda kesilip evine gitceksin.Peki sen sancı hissediyormusun yoksa sadece nsttemi çıkıyor.3. kattadasin değilmi.Sende Etlik şehir hastanesindeydin.Sanci kesildiğinde 7. Kata servise cikartilar ve inşallah 7Cye gelirsin.Hem tanışırız.Ama ben yürekten inanıyorum sancı falan kalmiycak ve kesilecek.Bu bidiklar bizi böyle arada korkutuyor ama şuna inan çok güçlü ve savaşçılar onlar.Rabbimin emanetiler.:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Canım karıştırdın sanırım ben Balıkesir şehir hastanesindeyim ama keşke aynı yerde olabilseydik ne güzel destek olurduk birbirimize :two_hearts: Kahvaltı yaparken sancım geldi 6 ve 6 buçuk ilaç saatimdi sanırım ilaçları düşürmek yerine yeniden arttıracağız :pensive: nst olmadan bile anlıyorum ben hemşireye de söyledim nst bağlandı şu an durum bu yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlardaki tepeler oldu düzenli geliyor yine

3 Likes

Evet tatlım karıştırmış olabilirim.Ama ben senin ankarada diye aklımda kalmış.Keske burda olsaydın.Dedigin gibi destek olurduk ama burdanda herzaman birbirimize destek oluruz.Olsun tatlım ilaçla sancın azaliyorsa bırak kullan.Yeterki sancın dursun.Bidiklarin ne acelesi var bu kadar ben anlamadım ki gelmeye.Durun işte içerde rahat rahat.Gelisin güzelce.Ama yok annesi onlar duracaklar gelmiycekler.Bol bol olumlu konuş onlarla.Dualar oku tatlım.

1 Like

Canım​:blue_heart::blue_heart::blue_heart: iyi olacaksınız inşallah…

1 Like

Güzel haberler gelecek inşallah hayırlısıyla duamız kalbimiz seninle bir sürü teyzesi var kizlarrr bekleyin birazdaha

1 Like

Bacım dua ediyoruz iyi olun 3hafta daha sabredebilin diye sen diyon eve cikabiliriz. Yat yattigin yerde lütfen

1 Like

Suanki durum nedir canim

1 Like