Fotoğraf çekimi 33+5

Merhaba anneler benim doğumuma son 1 ay kaldı çok heycanlıyım hamile fotoğraf çekimi yaptırmayı düşünüyorum stüdyoda ben trendyoldan çok güzel bebe mavisi şifon bir elbise siparis verdim kargom geldi elbise çok güzel ama biraz kırışmış üstüne tülbent koyup buharla ütülemeye çalıştım düzelmedi sizce kırışıklığı gitmesi için nasıl ütülemeliyim veya 30 derece de yıkasam makina da kırışıklığı gider mi ? Var mı bir fikriniz :blush::pray:

2 Likes

Su ile biraz ıslatıp yine tülbent ile buhar basarak ütüleseniz veya ürünü makinede yıkarsanız sıktırmayı kapatın. kıyafet askısına asarsanız kendiliğinden hiç kırışıklık olmadan kuruyacaktır.
Çok heyecanlı çok güzel bir bekleyiş. Çok sevindim. Doğumunuzun tarihi belli oldu mu?

1 Like

Anladım tesekkur ederim tavsiyeniz icin mutlaka öyle yapacağım yok daha tarihi belli değil 3 hafta sonra kontrole tekrar gittiğimde mutlaka soracağım mayısta doguyor cok heycanlıyım bide normal mi sezeryan mi bilmiyorum onuda öğrencem umarim sezeryan olmaz​:blush::pray:

2 Likes

Şifonu ütü masasına iyice ser və üzərinə ince yanmayan çarşaf ser.sknra utuyle iyice utule.ama tabiki arada kaldirip kontorl et yanmasın diye.yanma şansı yok ama yinede utun eski ola bilir diye yapişmasin.onlem almak iyidir…bunu yapdikdan sonra yazardın.bakalım işe yaradımi

1 Like

Üstüne havlu serdim buhar ütüsü yaptım gayett işe yaradı hatta çok güzel oldu tüm kırışıklık gitti teşşekür ederim

2 Likes

Çok sevindim,:slightly_smiling_face:güle güle giy

1 Like

Doğuma az kaldı .mayıs geliyor artık​:slightly_smiling_face::smiley:mayısın kaçı olacak? Ve cinsiyyeti ne :slightly_smiling_face::rose:normal doguşmu yapacaksım​:pray:

1 Like