Eylül anneleri

Seninki de gayet iyi doktor 3 gun de ileride demis daha ne istiyosun zaten hafta ilerledikce daha hizli aliyorlar insallah takma bu kadar

Bebegin nasil peki hareketli mi bende mesela bu harekete takintiliyim pek oturup yatmadigim icin heralde ayaktada pek hissedemiyorum arada bir tekme gibi bisey hissediyordum ama cok sık degil

Valla o yönden iyiyim sürekli çalışıyor gece gündüz çalışıyor özellikle aç kaldımi hareket süper konuştum mu karnımı.oksadim mi gözle görülür şekilde hareketi goriyorum

Masallah kuzum benimkisi hareket ediyor ben anlamıyor olabilirim surekli bi vurma hissi var ama ben anlayamıyorum genelde o anlarda hemen wc ihtiyaci oluyor bende aacba onunlami ilgili birsey diyorum neyse ya saglikli olsunlarda gerisini fazla takmamak lazim

Aklını ver okşa sev kendisi belirgin hareket ediyor ben geçen haftalarda deli oldum bı gün boyunca iki tik ertesi iki gün yok büyüdükçe daha belirgin olur

1 Like

Benimde 23 eylül :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :pray:t3:

2 Likes

1 Eylül’de güya ama böyle giderse daha erken dogurcam​:no_mouth:

1 Like

27 Eylül gözüküyor ama sezeryanim daha erken olur , bu arada bebişleriniz kaç kilo

Slm bende varim eylul hepimizinki hayirlisiyla olsun isallah

2 Likes

Aha benim gittiğim hastene de öyle diyor ilk gebelik araştırmada olur diyoelar bu da yeni mi çıktı anlamiyorum

1 Like

Bana şehir hastanesinde doğum olacak dediler neden olduğunu sordum ilk gebeliklerde risk durumu varmış bana öyle dediler başka bir durumdan dolaysa bilmiyorum 25 Haziran’da kontrolüm var yine sorarım detaylı bilgi alırım

Bende de öyle dediler de son sanciya kadar evde dururum sonra acile giderim geri.gondereceklerini sanmiuorum