Eylül anneleri gelin tanışalım 🌸

Çok teşekkür ederim canm. Aminn inşaAllah

1 Like

Kızım olacak hayırlısi ile :smiling_face_with_three_hearts:

Benim de 1 Eylül görünüyor ama daha erken de olabilir diye düşünüyorum, hayirlisi olsun da ınsallah. 25 haftalik oldum sag salim dünyaya gelsinler inşallah

1 Like

21 haftalik olduk çok şükür. Ayy hissediyorum artık daha geçen hafta hareketlerini hissedemiyorum yazmıştım ama şimdi kıpır kıpır sonsuz şükürler olsun :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::palms_up_together::face_holding_back_tears:

1 Like

Benimde 27 eylul gozukuyor insallah :smiling_face_with_three_hearts:🩷

2 Likes

Ay canım doğumlarımiz aynı zamana denk geliyor :heart_eyes::smiling_face: kizlar erken doğuyor diyorlar o günü beklemez diyolar sağlıklı olsunda bir hafta geç bir hafta erken fark etmez bebeğinin cinsiyeti ney

2 Likes

Merhaba kusarken kasılıyoruzya hani ister istemez bebeğe bisey olur mu acaba ya cunku bendede durum aynı :frowning: insan korkuyor. Bebek büyüdüya bisey olacak diye.

1 Like

Ay o durumu ben ilk.haftalarimda yaşamıştım. İlk haftalarımda hasta oldum.hemde yatak döşek yattım usutmusum. Hiçbir şey yiyemiyorum. Görümcem süt getiriyo portakal suyu getiriyor sürekli üst üste içtim midem bulanıyor demeye kalmadı kustum. Kasildim ister istemez. Gece kanamam oldu. Sabaha kadar ağladım bebeğime bir şey oldu diye. Meğer yerleşme kanamam inmiş kasilinca. Doktorum sorun yok diyene kadar canımdan can gitmişti.

1 Like

Kiz 🩷:cherry_blossom::cherry_blossom:senin bebisinde kiz galiba

Evet canım kız :smiling_face::heart_eyes: