Eylül anneleri gelin tanışalım 🌸

Hamilelik nasıl gidiyor canınız neler çekiyor ya da hareketlenmeye başladı mı bebişleriniz :smiling_face:

2 Beğeni

@eylul-anneleri sizde durumlar nasıl :rose::rose:

1 Beğeni
  1. Haftadayım.Benim canım gördüğüm herşeyi çekiyor. O yüzden artık yemek ile ilgili videolar izlemiyorum. :joy:Hareketlerini de çok hafif hissetmeye başladım ama nadiren hissediyorum anlık olarak.
2 Beğeni

22.haftadayım tansiyon düşüklüğüyle qeçiyor 1 haftadır sebebide yok​:see_no_evil: hareketleri çok iyi çok şükür yaz meyveleri aşeriyorum bu ara sürekli​:blush:

2 Beğeni

20+1den selam hareketleri bayadir hissediyorum çok net bir şekilde canim pek bişey çekmiyor ama somun ekmek pastane poğaçası gibi şeyler çok tüketiyorum halsizlik var sürekli onun dışında iyiyz şükürler olsun ki

1 Beğeni
  1. Haftadayiz bizde 17 den sonra hissetmeye başladım hareketleri :heart_eyes: Sık ve az yemeğe alışamadım o yuzdne bianda yediğimde çok sıkıştırıyor midemi
2 Beğeni

19.haftadayiz hareketlerini hissetmeye başladım.kizlar afedersiniz kokulu akıntı sizlerdede varmii

1 Beğeni

21+5 haftalığız hareketlerini 19 ncu haftada hissetmeye başladım :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bizde bu gün 20+0 olduk. Benim de iştahım açıldı. Şimdiye dek sadece bir kilo almıştım. Bu gün 3 kilo aldığımı öğrendim. Göbeğim de yeni yeni çıkıyor.

1 Beğeni

Ayyy kilo benim korkulu rüyam oldu valla 59 ile hamile kaldım şuanda 64 üm doktorum alma deyip duruyor :)) iki kere düşünüyorum resmen 21+2 yiz bizde :smiling_face:

Kokulu akıntı mantar habercisi çok şükür şuanda bende yokama bundan önce vardı Şekerli şeyler yemeyi keserseniz büyük etkisini göreceksinizdir eğer artmaya devam ederse kaşıntılarda başlarsa eşinizle beraber doktorunuza gözükmenizde fayda var Bazen cinsel ilişkiden eştende geçebiliyor iki taraflı tedavi uyguluyorlar

1 Beğeni

Ya benimde karnım yeni çıktı ve iştahım baya açıldı nasıl yapıcaz bilmiyorum :see_no_evil: çatlaklarınız ne durumda?

Bende de tansiyon düşüklüğü vardı ama biraz daha tuzlu tüketmeye başladım ve aç kalmamamı söyledi doktor bu ikisini uygulayınca geçti gibi şimdilik sorun yaşamıyorum 21+2 yim :smiling_face:

Ay bende meyve aşeriyorum resmen :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

Evet az ama sık terimi biraz insanı zorluyor :))

1 Beğeni

22+3 den selaaammm benim üstümde bir agirlik afedersiniz evi b*K götürüyor içimden temizlemek asla gelmiyor yatasim var sürekli bide iştahım çok acikkkk bebek aksamlari karnimin içinde fight kulüp yapıyor sabahlari da aciktiginda asla uyutmuyor bizde durumlar böyle babası da düşmanından dayak yiyorsun diye dalga geçiyor çünkü muhtemelen kocamı elimden alicak ahahaha bebeğimiz kız

4 Beğeni

Bende de aynı şekilde şu sıralar bir ağırlık var üzerimde sürekli uyumak istiyorum bizimde hiç açlığa tahammülümüz yok :joy:

2 Beğeni

Bizde bugün 22 haftalık oldukk çok hareketli bir oğlum var :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Bizde 22 haftalık olduk 17 18 de hissetmeye başlamıştım hareketerini ama hala karnımın ortalarında değil de alt kısımda hissediyorum. İlm gebelik. Normal mi acaba

2 Beğeni

Kızlar 20+4 günlük hamileyim bu üçüncü bebeğim hala hareketleri hissetmiyorum diğer çocuklarımda ne zaman hissettim tam hatırlamıyorum bide kasıklarımda aşırı basınç ağrı var 15 dkkdr hiç geçmedi çocuklarımı birakck insanım yok gurbetteym acilede gidemedim el ayak hastalığı varmış acil tıklım tıklım diolar goturemedim çocukları riske atmak istemedim

1 Beğeni